Dzisiaj:
Poniedziałek, 14 października 2019 roku
Alan, Bernard, Dominik, Dzierżymir, Fortunata, Kalikst, Kaliksta

3 DNI MUZYCZNEJ I KULINARNEJ UCZTY

8 lipca 2019 | komentarze 3

To będą 3 dni muzycznej i kulinarnej uczty, a zarazem doskonała promocja żywności wysokiej jakości. W malowniczej scenerii, nad zalewem w Narożnikach (gm. Radgoszcz, woj. małopolskie) odbędzie się Steakhouse Tarsmak Festival.

Wydarzenie zaplanowano w dniach 2-4 sierpnia. Przed nami Mistrzostwa Grilla i BBQ, koncerty m. in. zespółów: KSU, InoRos, Letni Chamski Podryw, Pudelsi oraz wiele, wiele innych dodatkowych atrakcji. Wstęp jest darmowy!

Impreza rozpocznie się w piątek, 2 sierpnia wspomnianymi już Mistrzostwami Grilla i BBQ. Zawody są skierowane zarówno do kucharzy amatorów, jak i profesjonalistów. Dla zdobywców czołowych miejsc przygotowano atrakcyjne nagrody rzeczowe. Organizator pokrywa koszty zakwaterowania i wyżywienia dla 4 osób z ekip startujących. Zapisy już ruszyły. Szczegóły na stronie: https://www.facebook.com/steakhousetarsmakfestival. Uczestnicy zmierzą się z karkówką, żeberkami wieprzowymi, przeponą wołową i stekiem wołowym w asyście wskazanych warzyw. W piątek na scenie festiwalowej wystąpią: Diversion, The Hypnotunez, Grey Zone American Blue, Yellow Horse i KSU.

Kolejny dzień festiwalu przyniesie ciąg dalszy zmagań przy grillu, pokazy kulinarne mistrzów kuchni i cukiernictwa oraz koncerty zespołów InoRos, Letni Chamski Podryw, Pudelsi.

Natomiast w niedzielę zaplanowano piknik rodzinny, MasteChef Family BBQ i konkursy z firmą GreatGastro, a w tym konkursy na zjedzenie najostrzejszego skrzydełka czy największej ilości skrzydełek.

Organizatorzy wydarzenia przygotowali też szereg innych atrakcji na weekend festiwalowy, jak warsztaty z grillowania, degustacje i strefę food truck.

Steakhouse Tarsmak Festival odbędzie się w świetnej lokalizacji – praktycznie na granicy trzech województw: małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego, nad pięknie położonym zalewem w Narożnikach w gm. Radgoszcz (pow. dąbrowski, woj., małopolskie), popularnego kąpieliska i miejsca różnorodnych wydarzeń kulturalnych.

Organizatorami przedsięwzięcia są:
• Firma Tarsmak – liczący się producent różnorodnych sosów majonezowych i pomidorowych, majonezów, ketchupów, musztard i dresingów. Oferta firmy z siedzibą w Radgoszczy obejmuje gamę ponad 200 produktów, które trafiają do kilkunastu krajów.
• Restauracja Steak House z Dębicy wraz z jej właścicielem i szefem kuchni – Piotrem Bassarą, który grilluje po mistrzowsku. Restauracja Steak House specjalizuje się w serwowaniu znakomitych steków oraz potraw kuchni Tex-Mex. Ten popularny lokal gastronomiczny jest również animatorem przedsięwzięć łączących kulturę, muzykę i kulinaria.

Patronat Honorowy nad Steak House Tarsmak Festival sprawuje Wójt Gminy Radgoszcz.

UG Radgoszcz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 8 lipca 2019 o 15:30
  Andrju :
  o KSU i Pudelsi - super
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +8 (w sumie : 8)
 2. 9 lipca 2019 o 11:23
  fan :
  Brawo Tarsmak - KSU w Narożnikach - będzie się działo,
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +6 (w sumie : 6)
 3. 9 lipca 2019 o 21:13
  Kopernik :
  KSU w Radgoszczy! Szacun
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +4 (w sumie : 4)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)