Dzisiaj:
Czwartek, 24 maja 2018 roku
Estery, Joanny, Marii, Wincentego, Zuzanny

Atomowa Blondynka w „Sokole”

12 sierpnia 2017 | 1 komentarz

Berlin, czasy Zimnej Wojny. Brytyjska agentka zostaje przerzucona do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów.

Tak się zaczyna filmowa przygoda w reżyserii Davida Leitcha (scenariusz – Kurt Johnstad), którą można poznać w Kinie „Sokół” w najbliższych dniach. Ten pełen zwrotów akcji thriller może być dobrym sposobem na upały.

Sala kinowa nie zdążyła się jeszcze nagrzać, a grube mury historycznego budynku gwarantują naturalną, zdrową klimatyzację. Reszty dokona film z udziałem:
Charlize Theron jako: Lorraine Broughton, Jamesa McAvoy – David Percival, Johna Goodmana – Agent CIA, w pozostałych rolach: Til Schweiger, Eddie Marsan, Sofia Boutella i inni. Film wyświetlany jest w „Sokole” w okresie 11-17 sierpnia na seansach wieczornych (18:00,20:15).
Zachęcającym do obejrzenia filmu może być zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=N2MeObWAIw8

*******************************************************************************************************************

DRUGA ODSŁONA „GANGU WIEWIÓRA” W DĄBROWSKIM KINIE PREMIEROWO – OD 18 SIERPNIA

gangWiewiór razem ze swoimi przyjaciółmi powraca, aby nie dopuścić do budowy Parku Rozrywki. W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!

Historia uwielbianego niegdyś przez dzieciaki Gangu Wiewióra powraca na ekrany kin po 3 latach, w tym dąbrowskiego „Sokoła” w terminie premierowym (18-31 sierpnia).

Jak świat światem są wiewiórki, co pociągać chcą za sznurki…

W myśl tej zasady polscy aktorzy dubbingujący postaci z amerykańskiego filmu przygotowali wakacyjną niespodziankę dla dzieciaków! Można ją odkryć, wchodząc na kanał youtube. Jak sami aktorzy przyznali, zabawa wierszowym słowem była trudniejsza niż dubbing…
Autorem słowotwórczej zabawy jest Bartosz Zimiński.
Linki do wierszy dedykowanych bohaterom animacji:

Cezary Pazura https://youtu.be/YYXurRGV6vE
Sonia Bohosiewicz https://youtu.be/TjmBi1itomk
Agnieszka Warchulska https://youtu.be/SeqvB5fSJ2c

DDK

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 14 sierpnia 2017 o 09:05
    brawo :
    świetny film zwłaszcza aktor Til Schweiger
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +2 (w sumie : 2)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)