Dzisiaj:
Niedziela, 22 maja 2022 roku
Emila, Heleny, Jana, Julii, Wiesława, Wisławy

BAL STUDNIÓWKOWY MATURZYSTÓW ZSP W BRNIU

14 lutego 2019 | komentarze 4

9 lutego 2019 roku w przepięknych wnętrzach dworku Konopków bawili się na balu studniówkowym maturzyści Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu.

Na bal wraz z uczniami przybyli ich rodzice: państwo Tomasz i Małgorzata Świątkowie, pani Agnieszka Kiwior, pani Halina Kaczówka, pani Jadwiga Zych, państwo Agnieszka i Stanisław Łuckowie, pani Aniela Kinel.

Na zaproszenie maturzystów odpowiedzieli : wójt Gminy Olesno, pan Witold Morawiec wraz z małżonką Renatą, dyrektor Centrum Polonii w Brniu pani Małgorzata Bułat wraz z mężem Robertem. Licznie na balu stawili się nauczyciele szkoły wraz z osobami towarzyszącymi.

W słowach skierowanych do dyrekcji szkoły i pedagogów uczniowie podziękowali im za opiekę , wieloletni trud kształcenia i wychowania. Szczególne podziękowania zostały przekazane pani Annie Mazur – Pływacz, wychowawczyni klasy.
W swoim wystąpieniu dyrektor Jarosław Boryczka pogratulował uczniom profesjonalnego przygotowania imprezy, życzył wszystkim maturzystom połamania piór na egzaminie maturalnym oraz wspaniałej zabawy, niezapomnianych wrażeń i pięknych wspomnień. Następnie dyrektor odczytał okolicznościowy adres od samorządu powiatowego: Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka, Wicestarosty Krzysztofa Bryka i Przewodniczącej Rady Powiatu Marty Chrabąszcz, w którym życzyli maturzystom udanej zabawy, jak najlepszych wyników na maturze i sukcesów w dalszym życiu.

Po długo oczekiwanych słowach „Poloneza czas zacząć” maturzyści wraz z dyrektorem szkoły zatańczyli tradycyjnego poloneza. Rozpoczęła się zabawa, która trwała do białego rana.

ZSP w Brniu

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 14 lutego 2019 o 19:24
  Absolwent ZSP Breń :
  Kobiety jak wino..... Pozdrowienia dla pani Anny Mazur-Pływacz
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: 0 (w sumie : 0)
 2. 16 lutego 2019 o 13:07
  Julka :
  Ale jaja
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: -3 (w sumie : 3)
 3. 17 lutego 2019 o 19:34
  !!! :
  Bez zadęcia, naturalnie, w pięknym wnętrzu bez snobistycznych upodobań. Miło popatrzeć. Jesteście piękni! Powodzenia na maturze!
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +2 (w sumie : 2)
 4. 17 lutego 2019 o 22:24
  do Julka :
  czemu jaja?
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +1 (w sumie : 1)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)