Dzisiaj:
Poniedziałek, 22 lipca 2019 roku
Wawrzyńca, Marii Magdaleny, Pankracgo

WEJŚCIÓWKI NA NEO-NÓWKĘ ROZDANE

14 stycznia 2019 | Brak komentarzy

Mamy dla naszych Czytelników podwójne wejściówki na najnowszy program znanego kabaretu Neo – Nówka, który zostanie zaprezentowany przed dąbrowską publicznością już 23 lutego 2019 r. w hali Sportowej im. Agaty Olszewskiej.

Ale uwaga! – liczba wejściówek jest ograniczona.

Znany i uwielbiany przez Polaków kabaret Neo – Nówka założyła w 2000 r. grupa wrocławskich studentów, która jeszcze wówczas zapewne nie przypuszczała, że odniesie taki ogólnopolski sukces. Kabaret na początku funkcjonował pod nazwą To-Niemy. Od początku konikiem grupy były głównie tematy społeczne i polityczne, do których podchodzili z humorem, przymrużeniem oka, ale i niezbędną dozą ironii. Obecnie w skład grupy wchodzą: Roman Żurek (założyciel i autor tekstów), Michał Gawliński (od 2001 r.) i Radosław Bielecki (od 2008 r.).
W tych latach powstało kilkanaście programów, a ostatni z nich, „Żywot Mariana” (2019 r.), będzie wystawiany przed dąbrowską publicznością 23 lutego 2019 r.

„Żywot Mariana” – to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie.
Zabawny, śmieszny, rozluźniający ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest „Żywot Mariana”. Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu Zespołu „Żarówki”. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów. Musisz to zobaczyć. Polecamy z ręką na sercu.

Uwaga! Mamy do rozdania aż pięć, albo tylko pięć podwójnych wejściówek na „Żywot Mariana”. Nauczeni doświadczeniem, że najczęściej wejściówki, gratisy i książki rozdawane przez e – Kurier Dąbrowski rozchodzą się na pniu, informujemy, że w tym konkursie: „kto pierwszy, ten lepszy”.

Aby zdobyć jedną z pięciu podwójnych wejściówek na „Żywot Mariana” należy jak najszybciej zadzwonić na numer redakcyjny: 605 – 621 – 444 i wymienić nazwy trzech, z kilkunastu dotychczasowych, programów kabaretu Neo – Nówka. Z racji ochrony danych osobowych, w wynikach podamy tylko imiona zwycięzców i miejscowości, z których pochodzą.

Czas start!

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)