Dzisiaj:
Czwartek, 3 grudnia 2020 roku
Franciszek, Kasjan, Ksawery, Lucjusz, Unimir

CZŁOWIEKA TRZEBA MIERZYĆ MIARĄ SERCA

21 września 2020 | Brak komentarzy

Podobnie jak w minionych latach, także i w tym roku Fundacja CORDARE pragnie zaprosić Państwa na aukcję charytatywną. W obecnym czasie z powodu epidemii może nie udać się zorganizować tradycyjnego balu charytatywnego, dlatego planujemy przeprowadzić aukcję w wersji elektronicznej na naszej stronie internetowej.

Szczegóły dotyczące zasad udziału w tej aukcji zostaną podane nieco później.

Tymczasem – już teraz zapraszamy Państwa do zapoznania się z przedmiotami ofiarowanymi dotychczas na aukcję oraz zachęcamy do zgłaszania swoich propozycji.

Można się kontaktować w tej sprawie telefonicznie z członkami zarządu Fundacji, bądź pisząc na adres mailowy naszej Fundacji (biuro@cordare.eu). Jeśli aukcja odbędzie się tylko w formie internetowej, zakupione przedmioty będziemy wysyłać do zwycięzców pocztą kurierską. Dlatego ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie do aukcji przedmiotów i usług o wartości nie mniejszej niż 200 zł. W przypadku aukcji dotyczących wyjazdów – (pobyt w pensjonacie w Szwajcarii lub na przykład udział w “wyjazdowej” kolacji) – istnieje możliwość przesunięcia terminu skorzystania z oferty z uwzględnieniem panujących warunków epidemiologicznych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w aukcji i jak zwykle liczymy na Państwa serce!

LISTA OFIARODAWCÓW ORAZ WYKAZ PRZEDMIOTÓW I USŁUG PRZEKAZANYCH NA AUKCJĘ

Fundacja CORDARE


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)