Dzisiaj:
Sobota, 15 sierpnia 2020 roku
Alfred, Atanazja, Dobrowój, Euzebiusz, Kalikst, Kaliksta, Machabeusz

DĄBROWA TARNOWSKA WYRÓŻNIONA

13 grudnia 2019 | komentarzy 5

W Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie odbyła się wojewódzka konferencja pn. „Wspólne działanie – wzajemne korzyści. Wyzwania dla polityki społecznej”. W wydarzeniu udział wzięła Marta Malec-Lech z zarządu województwa.

Podczas konferencji zostali uhonorowani laureaci dwóch wojewódzkich konkursów: Małopolski Pracownik Socjalny Roku – Mamy moc pomagania oraz Małopolski Samorząd – Przeciw Przemocy, to konkurs na najlepsze działania jednostek samorządu terytorialnego z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

W drugim konkursie Gmina Dąbrowa Tarnowska uzyskała wyróżnienie za działania Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny (MOPSiWR). Podczas uroczystości nasze miasto reprezentowali: Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski, Dyrektor MOPSiWR Katarzyna Hałun oraz pracownicy MOPSiWR Edyta Węc i Mateusz Ryczek.

Cała konferencja była dedykowana kadrze systemu pomocy i integracji społecznej z terenu województwa małopolskiego, organizacjom i instytucjom zaangażowanym w przeciwdziałanie przemocy w rodzinie, w szczególności: członkom Zespołów Interdyscyplinarnych i Grup Roboczych, przedstawicielom jednostek pomocy społecznej – powiatowych centrów pomocy rodzinie, ośrodków pomocy społecznej, ośrodków interwencji kryzysowej, przedstawicielom wymiaru sprawiedliwości i przedstawicielom organizacji pozarządowych podejmujących działania w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

UM w DT/malopolska.pl

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 13 grudnia 2019 o 19:41
  Firma XYZ :
  No to partii rządzącej klapa opadnie hehe ... i dodam proszę dodać komentarz a nie filtrować !!!
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +1 (w sumie : 9)
 2. 14 grudnia 2019 o 16:58
  Jonek :
  Wyroznienie na 52 gminy ? Pojechali tylko dlatego ze z wyzszych miejsc nie mieli czasu !
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +3 (w sumie : 7)
 3. 15 grudnia 2019 o 17:21
  ania :
  Gratulacje dla Dąbrowy Tarnowskiej!
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: 0 (w sumie : 4)
 4. 16 grudnia 2019 o 14:44
  Anna :
  Brawo dla Pani Dyrektor Katarzyny Hałun! Robi wiele dobrego dla tej gminy.
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: -5 (w sumie : 11)
 5. 2 stycznia 2020 o 10:48
  Pe :
  Jonek jesteś debilem ;) Ciężko opisać to jak zapieprzają pracownicy dąbrowskiego mopsu z dyrektorką na czele. Tam są ciągle jakieś zmiany, ciągle nowe programy aby ludziom z naszej gminy żyło się lepiej. To nie jest starostwo, gdzie idziesz zarejestrować samochód i czekasz godzinę bo panie mają czas. Wyróżnienie jak najbardziej zasłużone, brawo dla Pani Hałun i Pracowników!
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +2 (w sumie : 6)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)