Dzisiaj:
Wtorek, 16 lipca 2019 roku
Andrzeja, Benedykta, Marii Magdaleny, Stefana

DĄBROWSKA NOC BLUESOWA

9 lipca 2019 | Brak komentarzy

Dni Dąbrowy Tarnowskiej to tradycja wielkich imprez przed pawilonem „Dąbrowiaka” („Spotkania Kultur”), współorganizowanych od 2004 r. przez „Invest Nieruchomości” – właściciela Centrum Handlowego „Dąbrowiak”, Dąbrowski Dom Kultury i Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej, ale także obfitujących w piękne artystyczne plony plenerów malarsko-rzeźbiarskich i koncertów promujących ambitniejszą kulturę muzyczną – bluesa w ramach Dąbrowskich Nocy Bluesowych.

O zbliżającym się VIII Plenerze „Barwy Dąbrowy” już pisaliśmy poprzednio, teraz chcielibyśmy przybliżyć doroczne święto bluesa.


VII Dąbrowska Noc Bluesowa jest współorganizowana przez Dąbrowski Dom Kultury i młodego muzyka z pasją – Sebastiana Lechowicza. Odbędzie się we wspaniałej przestrzeni kultury – na dziedzińcu Ośrodka Spotkania Kultur (synagogi) w piątek 19 lipca (początek o 20:00). W razie deszczu zostanie przeniesiona do Sali kinowej DDK.

Wystąpią: Wojtek Klich z zespołem „40 % Bluesa” oraz „Ci Co Wcześniej” – plejada młodych muzyków dąbrowskich, tarnowskich i krakowskich, zaprzyjaźnionych scenicznie z Sebastianem Lechowiczem. Wstęp jest wolny.

Patronat honorowy przyjęli: Krzysztof Kaczmarski – Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej i Lesław Wieczorek – Starosta Dąbrowski.

Patronat medialny: tarnowska.tv, Radio RDN Małopolska, „Koncertowy Tarnów”, „E-Kurier Dąbrowski”.

Sponsorzy nocy bluesowej: „Red Alert”, „HBMI”, Majster Market, „AR-Inst” Arkadiusz Pytka.


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)