Dzisiaj:
Niedziela, 5 kwietnia 2020 roku
Borzywoja, Ireny, Wincentego

„DĄBROWSKI FESTIWAL SŁOWA”

31 sierpnia 2019 | Brak komentarzy

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej po raz 4. bierze udział w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego. Przygotowany projekt nosi nazwę „Dąbrowski Festiwal Słowa”.

W poprzednich edycjach nasi Użytkownicy udowodnili jak istotny jest dla nich kontakt ze słowem pisanym, co przyczyniło się do zakupu wielu tysięcy nowości wydawniczych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w MBP oraz Filiach Bibliotecznych w Gruszowie Wielkim, Nieczajnie Górnej, Smęgorzowie i Szarwarku.

Dzięki zdobytym środkom biblioteka zainwestowała ok. 75 tys. zł w nowe książki i audiobooki. Przygotowane zadanie uwzględnia dalsze wzbogacanie księgozbioru o atrakcyjne publikacje dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również organizowanie spotkań autorskich, podróżniczych, koncertów poezji śpiewanej i innych wydarzeń kulturalnych. Po raz pierwszy w historii Budżetu Obywatelskiego istnieje szansa na spożytkowanie w 100% zdobytych środków w mieście i gminie Dąbrowa Tarnowska.

Głosowanie rozpoczyna się 9 września i trwać będzie do 30 września. Zagłosować będzie można w siedzibie biblioteki przy ul. Polnej 13, oraz on-line przez specjalny formularz udostępniony 9 września na stronie internetowej Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Kod zadania „Dąbrowski Festiwal Słowa” to TAR 25.

Prosimy Państwa o szerokie poparcie – liczymy, że i tym razem nam zaufacie podobnie jak w poprzednich edycjach.

MBP w DT

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)