Dzisiaj:
Sobota, 15 sierpnia 2020 roku
Maria, Napoleon, Stefan, Stella, Trzebimir

DRUGI TYDZIEŃ „SOKOŁA” PO ODMROŻENIU

10 czerwca 2020 | Brak komentarzy

Po nominowanych do Oscarów (6) i wyróżnionych dwoma nominacjami do „Złotych Globów” oraz nagrodą Chritic’s Choice BAFTY (aż 8 nominacji!) „Małych kobietkach” w reż. Grety Gerwig czas w Kinie „Sokół” już od najbliższego piątku należeć będzie przez tydzień do 2 tytułów: „Wierzę w Ciebie” i „Emmy”.

Pierwszy z nich to historia miłości wystawionej na próbę, która powinna przypaść do gustu nie tylko młodzieżowej widowni (temat, piosenki, młodzi aktorzy, klimat).

Gdy wydaje się, że zdobywający popularność piosenkarz i jego ukochana mają świat u stóp, ich szczęście burzy diagnoza, która brzmi jak wyrok. To amerykański dramat w reżyserii Andrew Erwina i Jona Erwin (scenariusz Jon Erwin i Jon Gunn).

Dla odmiany na seansach po godz.20:00 zobaczyć będzie można najnowszą ekranizację bestsellerowej powieści Jane Austen „Emma”. Kostiumowa komedia z typowym angielskim poczuciem humoru, z żywiołową grą aktorów: Billa Nighy, Ruperta Gravesa, Anyi Taylor-Joy, Chloe Pirrie i innych nie pozwala na nudę i banał. Emma większość czasu spędza na swataniu ludzi, których spotyka na swojej drodze, ale sama nie chce wychodzić za mąż. A przynajmniej nie prędko. Reżyseria – Autumn de Wilde, scenariusz – Eleanor Catton.

Zapraszamy do Kina „Sokół” w rygorach sanitarnych, jest u nas bezpiecznie i miło…

DDK

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)