Dzisiaj:
Wtorek, 19 października 2021 roku
Ferdynand, Fryda, Pelagia, Pelagiusz, Piotr, Siemowit, Skarbimir, Toma, Ziemowit

„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

27 marca 2019 | Brak komentarzy

 W budynku Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

W eliminacjach wzięły udział drużyny ze szkół: Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej, Publiczna Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie, Publiczna Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim, Publiczna Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej, Niepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa w Żelazowce.

Konkurs przeprowadziła Komisja powołana przez Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej w składzie: Marta Chrabąszcz – Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Gminy Dąbrowa Tarnowska, Krzysztof Orwat – Kierownik Ref. PKiI Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, Jacek Sąsiadek – Inspektor Referatu SAO Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, Zdzisław Wojtowicz – Inspektor Referatu SAO Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz przedstawiciel Komendy Powiatowej PSP w Dąbrowie Tarnowskiej kpt. Rafał Urban.

W wyniku przeprowadzonych eliminacji laureatami zostali:

I grupa wiekowa:

I miejsce – Oliwia Fijał – Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim
II miejsce – Kacper Wąż – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
III miejsce – Gabriela Węgiel – Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim

II grupa wiekowa:

I miejsce – Joanna Leżoń – Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej II miejsce – Wiktoria Chalama – Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim
III miejsce – Wiktor Wybraniec – Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej

Do eliminacji powiatowych, które odbędą się w dniu 5.04.2019 o godz. 10:00 w Centrum Polonii w Brniu, zakwalifikowano po dwóch zawodników w obu kategoriach.
Nagrody dla zwycięzców: zestawy gry w darta, plecaki i torby sportowe, ufundował i wręczył Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej  Krzysztof Kaczmarski. Burmistrz podsumował konkurs, podziękował uczestnikom i ich opiekunom za udział i życzył zwycięzcom godnego reprezentowania naszej gminy w eliminacjach powiatowych.

UM w DT 

 

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)