Dzisiaj:
Środa, 24 lipca 2024 roku
Antoniego, Kingi, Krystyny, Olgi, Wojciecha

FINAŁ DNI DĄBROWY–PIĘKNA SOBOTA LIPCA ZBLIŻA SIĘ

7 lipca 2024 | Brak komentarzy

Finał Dni Dąbrowy Tarnowskiej odbędzie się – zgodnie z wolą internautów w sobotę 13 lipca, zamiast jak dotąd w niedzielę.

Miejscem spotkania będzie przetestowany w ubiegłym roku po raz pierwszy jako lokalizacja imprezy masowej parking Hotelu Cristal Park i kompleksu boisk Orlik 2012 oraz tereny przyległe, wraz z zamkniętą dla ruchu kołowego ul. Sportową. Impreza rozpocznie się o godz.17:00, ale już dwie godziny wcześniej dostępne będą dmuchańce dal dzieci, ufundowane przez sponsorów i organizatorów.

Finał otworzą dziecięce i młodzieżowe zespoły taneczne prowadzone przez ukraińską choreografkę w DDK Marynę Hryhorjevą (Dance Art. Studio Tańca). Następnie będą występy sceniczne kilkorga wokalistów (Agencja Artystyczna Cantar Moniki Kuty). Po wystąpieniu Burmistrza, podsumowującym święto miasta (godz.20:00) odbędzie się koncert z udziałem gwiazd: „Ex-Maanam” i „Looks”. Usłyszymy największe przeboje legendarnej formacji „Maanam” w brawurowym wykonaniu, z udziałem dwóch muzyków, będących członkami oryginalnego „Maanamu”. Zespół został fantastycznie przyjęty przez kilkunastotysięczną widownię ubiegłorocznych Wianków nad Wisłą w Warszawie. Wkrótce – 15 sierpnia będzie jedną z gwiazd „Letniej Trasy Dwójki” (TVP). W drugiej części finałowej odsłony gwiazd królować będzie muzyka disco i disco polo („Looks” około godz.21:50), na koniec odbędzie się zabawa z DJ Sofi (start około godz.23:00).

Organizatorzy Finału Dni Dąbrowy Tarnowskiej: Dąbrowski Dom Kultury, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej, Koncertowy Tarnów i Okolice. Sponsorzy strategiczni: Bank Spółdzielczy w Dąbrowie Tarnowskiej, „Auto Części” Józef Węc, F,H. „Smolik” (Skep „Groszek”). Patronat medialny: „Koncertowy Tarnów i Okolice”, „Temi”, „E-Kurier Dąbrowski”.

Ze względu na utrudnienia w ruchu kołowym (zamknięcie ulic: Sportowej, Zielonej i Różanej w godz.10:00-0:30) publikujemy na stronie internetowej DDK i Facebooku mapkę a z alternatywnymi parkingami dla uczestników imprezy.


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)