Dzisiaj:
Środa, 30 września 2020 roku
Grzegorz, Hieronim, Honoriusz, Imisław, Leopard, Sofia, Wera, Wiera, Wiktor, Wiktoriusz, Zofia

GWIAZDKA KOLĘDĘ NIESIE…

18 stycznia 2020 | Brak komentarzy

Po raz czwarty na sali Oddziału dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej rozległ się śpiew kolęd w towarzystwie zaproszonych gości.

W piątkowy ranek smyki z grupy „Biedronki” z Przedszkola Publicznego nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej zaprezentowały swe wokalne i aktorskie zdolności przed publicznością, wśród której zasiedli m.in.:

Krzysztof Orwat – kierownik Referatu Promocji, Kultury i Informatyzacji Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, Jadwiga Kusior – dyrektor MBP, Renata Bączek – kierownik Dziennego Domu „Senior+” wraz z uczestnikami oraz Grażyna Kochanek – komendant 6-24 Ochotniczego Hufca Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej z wychowawcą Moniką Rygulską-Wąż i podopiecznymi.

Dzieci w programie taneczno-wokalnym przygotowanym przez opiekunki: Monikę Poradę, Justynę Gawędę i Magdalenę Opiołę, uczciły zbliżające się święto Babci i Dziadka. W ramach akcji „Poranek z Bajką” wytańczyły, wyrecytowały i wyśpiewały życzenia dla zebranych, jak i również przypomniały wszystkim o minionym bożonarodzeniowym klimacie. Po występie nagrodzonym gromkimi brawami oraz podziękowaniach wspólnie kolędowano, rozmawiano i jeszcze raz kolędowano…

MBP w DT

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)