Dzisiaj:
Czwartek, 7 grudnia 2023 roku
Agaton, Ambroży, Marcin, Ninomysł

HOSPICJUM DZIĘKUJE NIEZRZESZONYM DĄBROWIAKOM

19 kwietnia 2021 | komentarzy 5

Dobry człowiek jest jak małe światełko. Wędruje poprzez mroki naszego świata i na swojej drodze zapala zgaszone gwiazdy.
Phil Bosmans

Niniejszym serdecznie dziękuję ludziom o wielkich sercach – Niezrzeszonym Dąbrowiakom z Chicago, którzy pomimo trwającej pandemii i niemożliwości zorganizowania balu, nie zapomnieli o Hospicjum/DPS św. brata Alberta Chmielowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej i kolejny raz wsparli naszą trudną rzeczywistość przekazując – Dar Serc – kwotę w wysokości 11 000,00 zł – tym razem na znaczne dofinansowanie zakupu nowej pralnicy, tak koniecznej do prawidłowego funkcjonowania naszych placówek.


Niech czynione naszej wspólnocie przez Was dobro, owocuje nieustannie radością i pokojem serc, ciągłym wzrastaniem w człowieczeństwie oraz obfitością łask od Boga, który zawsze to dobro wynagradza i nie ma granic w swojej hojności.

Dyrektor – U. Mróz

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 19 kwietnia 2021 o 18:39
  Obserwator :
  Jestem pełen podziwu i szacunku dla Pani Dyrektor i personelu pracującego w Domu Pomocy Społecznej i Hospicjum SW. Brata Alberta za ich oddanie w tym co robią dla chorych tam przebywających. Pracę swoją wykonują z pełnym oddaniem i zaangażowaniem. Dziękuję im za to.
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +17 (w sumie : 17)
 2. 20 kwietnia 2021 o 09:53
  Wdzięczna :
  Piękny dar serca Niezrzeszonych Dabrowiakow z Chicago szczególnie w tym trudnym czasie pandemii. Myślę że każde nawet najdrobniejsze wsparcie jest bardzo potrzebne przebywającym. Pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej i pacjenci Hospicjum mają zapewniona całodobowa opiekę i zaspokojone wszystkie potrzeby życiowe. Bliska mi osoba przebywająca w tym Domu Pomocy Społecznej jest bardzo zadowolona z pomocy Pani Dyrektor i personelu pracującego. Bardzo polecam tą placówkę. Dobro czynione innym zawsze do nas wraca.
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +15 (w sumie : 15)
 3. 20 kwietnia 2021 o 16:01
  Dabrowianin :
  Wspierajmy tą szlachetną inicjatywę Św. Pamięci Księdza Prałata Józefa Poręby, które było Jego wielkim dziełem. Pensjonariusze i pacjenci tam przebywający byli dla Niego bardzo ważni, poświęcił im się do końca swoich dni, dopóki Mu starczało sił. Teraz napewno oręduje za nimi w niebie. Chwała Mu za to.
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +15 (w sumie : 15)
 4. 22 kwietnia 2021 o 16:44
  Nick :
  Polonia super działa, i mam nadzieję, że faktycznie jest tak,że najbardziej Ci potrzebujący otrzymają pomoc. BRAVO POLONIA
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +5 (w sumie : 5)
 5. 22 kwietnia 2021 o 20:55
  Mieszkanka DT :
  Dołóżmy wszelkich starań aby Dom Pomocy Społecznej żył cały czas swoja świetnością i mógł wspierać tych najbardziej potrzebujących w ich ostatnich momentach/ latach swojego życia gdzie już nic im nie pozostało jak godnie się pożegnać z życiem wśród wykfalifikowanego personelu. Niech za pamięcią Księdza Prałata Józefa Poręby idzie chęć i świadectwo wspierania Pani Dyrektor, wszystkich pracowników oraz obecnych i przyszłych sponsorów. Niech każdy czuje w sobie poczucie obowiązku pomocy tej instytucji ponieważ nie wiadomo co czeka każdego z Nas.
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +10 (w sumie : 10)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)