Czwartek, 28 marca 2024 roku
Aniela, Antoni, Jan, Krzesisław, Sykstus

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej

21 października 2011 | Brak komentarzy

20 .X.2011 r.   w ramach realizacji  sportowego kalendarza został  przeprowadzony halowy  turniej piłkarski dziewcząt o tytuł  Mistrza Gminy w kategorii szkół podstawowych.

Turniej   został  przeprowadzony  systemem każdy z każdym.

3. Sz.P. Nr 1 Dąbrowa Tarnowska  – 0 pkt  ; bramki  0:2

O I miejscu rozstrzygnęła dogrywka pomiędzy  Szarwarkiem  a   Nieczajną Górną, która  zakończyła się  zwycięstwem 1 :0 dla dziewcząt z Szarwarku.

Drużyna   dziewcząt  ze Sz.P. w Szarwarku   prowadzona  przez  Marcina Grabkę zdobyła   tytuł Mistrza Gminy  i awans do zawodów  powiatowych . Skład  zwycięskiej  drużyny: Dominika Bobro, Angelika Guła,  Magdalena  Mróz, Roksana  Czochara, Magdalena   Mędala, Aleksandra Moździerz, Izabela  Moździerz i Elwira  Czochara.

II miejsce  i tytuł  V-ce Mistrza Gminy  zdobyły dziewczęta  ze  Sz.P. Nieczajna Górna    w składzie:  Anna Marszałek, Wiktoria Mielec, Katarzyna   Mikus, Anna Surowiec, Weronika Szkotak, Magdalena Tekielak, Aleksandra Kogut, Izabela Okpiny, Agnieszka Wieczorek i Angelika Wieczorek.

Drużyny  uczestniczące  w  turnieju   otrzymały  dyplomy, medale i puchary, które  w imieniu  Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej  wręczali  sędzia  turnieju  Jan Pisarski i Gminny Organizator Sportu  Renata  Świątkowska- Wrona .

W dniu 25 .X.  o tytuł  Mistrza Gminy  będą  walczyli  chłopcy ze szkół podstawowych.

źródło: MGOSiR