Dzisiaj:
Wtorek, 19 października 2021 roku
Ferdynand, Fryda, Pelagia, Pelagiusz, Piotr, Siemowit, Skarbimir, Toma, Ziemowit

II RUNDA PUCHARU MAŁOPOLSKI W ŁUCZNICTWIE

16 czerwca 2021 | 1 komentarz

W sobotę 12 czerwca 2021 r. na torach łuczniczych MLKS “Dąbrovia” w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się II Runda Pucharu Małopolski młodzików i dzieci w łucznictwie o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej.

Przy pięknej letniej pogodzie w zawodach udział wzięło 53 zawodników w trzech kategoriach wiekowych z 7 klubów.


Zawody były bardzo udane. Nasi zawodnicy w dwóch kategoriach wiekowych okazali się nie do pokonania. Wśród młodzików zwyciężył 1f947 II Runda Pucharu Małopolski młodzików i dzieci w łucznictwie o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Nikodem Marszalik, a w młodzikach młodszych 1f947 II Runda Pucharu Małopolski młodzików i dzieci w łucznictwie o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Jonasz Głowacz. Pozostali zawodnicy również spisali się bardzo dobrze. Wśród dzieci Laura Kądzielawa i Kacper Pater zajęli 1f948 II Runda Pucharu Małopolski młodzików i dzieci w łucznictwie o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej II miejsce, a Kacper Skrzek był 1f949 II Runda Pucharu Małopolski młodzików i dzieci w łucznictwie o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej III.

Dopisała pogoda, humory i strzelone wyniki, a zwięczeniem była dekoracja najlepszych zawodników pucharami i medalami ufundowanymi przez Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego i nagrodami ufundowanymi przez UŁKS “Łucznicza Dąbrovia”.

UM w DT

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 17 czerwca 2021 o 10:16
    ania :
    Brawo Nikodem. Tak trzymaj. Do Olimpiady.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: 0 (w sumie : 0)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)