Dzisiaj:
Wtorek, 22 września 2020 roku
Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir, Tomasz

Festiwal Trzeciegomaja.pl

22 kwietnia 2011 | Brak komentarzy

Trzeciegomaja.pl – to pierwsza tego typu impreza, która za zadanie stawia sobie obalenie dotychczasowego postrzegania święta narodowego jako nudnej, pompatycznej uroczystości.

Wszyscy mamy świadomość historyczną i jaramy się naszym słynnym “drugim wynikiem” na świecie ale nie wszyscy chcemy upamiętniać go w prezentowany dotąd sposób! „Uczcimy ciebie piosenką” … – gromkim śpiewem wychwala Rajnold Suchodolski w mazurku 3-go maja.

Idąc za przykładem – nasze rodzime kapele oddadzą hołd wydarzeniom tamtych dni grając koncerty jakich w Dąbrowie jeszcze nie było!Ponadto festiwal Trzeciegomaja.pl to wydarzenie mające na celu przedstawienie dorobku artystycznego zespołów w mniejszym, bądź większym stopniu związanych ze sceną dąbrowską. Gatunki muzyczne prezentowane przez uczestników stanowią niezwykle oryginalną mieszankę wybuchową, ktora naszpikowana jest ostrym, gitarowym brzmieniem różnych odmian rocka i metalu. Przysłowiową kropkę nad “i” stawiają reprezentanci hip-hopu, których rownież nie zabraknie podczas festiwalu.

Począwszy od legendarnych już WASHING MACHINE, skończywszy na wschodzącym talencie INVADERS – wszyscy jednakowo chętnie zadeklarowali swój występ w pierwszej edycji otwartego dla publiczności festiwalu muzycznego w Dąbrowie Tarnowskiej. więcej na temat zespołów znajdziecie tutaj

za pomocą interMAKS – Portal Regionu Tarnowskiego.


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)