Dzisiaj:
Poniedziałek, 3 sierpnia 2020 roku
Augusty, Lidii, Nikodema, Symeona, Szczepana

ZAGŁOSUJ-„KALEJDOSKOP TWÓRCZEGO DZIAŁANIA”!

2 września 2019 | Brak komentarzy

Wkrótce rusza głosowanie w 4.edycji Budżetu Obywatelskiego Małopolski. Wśród zakwalifikowanych jest zadanie: „Kalejdoskop twórczego działania”.

Pierwszym filarem jest cykl spotkań wzorowanych na krakowskich salonach poezji, promujących dobrą lirykę w połączeniu z balladą, muzyką klasyczną a zarazem przybliżaniem sylwetek znanych aktorów i aktorek lokalnej publiczności. Drugi filar to sprawdzone w okresie dwóch poprzednich edycji BO współrealizowanych przez Dąbrowski Dom Kultury duże koncerty plenerowe, znane z 2 i 3.edycji BO w gminach: Dąbrowa, Radłów i Żabno.

Jeśli Państwo chcecie, aby do Dąbrowy Tarnowskiej i Szczucina przyjechały w lecie gwiazdy estrady z polskiej ekstraklasy muzycznej i rozrywkowej, jeśli chcecie poznać osobiście słynnych aktorów, muzykę na bardzo wysokim poziomie artystycznym, przeżywając chwile wzruszenia, refleksji i zadumy, głosujcie na nasz projekt!

Jest bardzo prawdopodobne, że zwycięstwo zadania „Kalejdoskop twórczego zadania” może być jedyną szansą na lato z wielkimi gwiazdami na Powiślu. Zadanie przygotowane przez dwie instytucje kultury z Powiśla Dąbrowskiego dla dwóch gmin: Dąbrowy Tarnowskiej (DDK) i Szczucina (Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek) jest oznaczone kodem TAR 28.
Na wdrożeniu i realizacji zadania „Kalejdoskop twórczego działania” skorzystają mieszkańcy całego powiatu, nie tylko z Dąbrowy Tarnowskiej, jest to szansa na nową jakość w sferze kultury. Warunkiem powodzenia jest poparcie zadania w głosowaniu, które na specjalnych kartach i on-line odbędzie się w dość krótkim terminie 9-30 września. Pamiętaj, aby głos był ważny, możesz zagłosować tylko raz i tylko na jedno zadanie. Karty do głosowania można będzie pobrać od 9.09 w siedzibach obu instytucji kultury oraz w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej, tam też można oddać głos w specjalnych urnach.

DDK


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)