Dzisiaj:
Środa, 6 grudnia 2023 roku
Dionizja, Emilian, Jarema, Jarogniew, Mikołaj

KOBIETY DZIECIOM

2 marca 2023 | Brak komentarzy

Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie zaprasza mamy ze swoimi pociechami w wieku od 0 do 3 lat na warsztaty w Dniu Kobiet.

Jedną z kobiecych ról jest bycie mamą. Kobietom chcącym spędzić ciekawy, dobry czas ze swoimi najmłodszymi pociechami proponujemy chwile odpoczynku w teatrze podczas muzycznych zajęć.

Prowadzę zajęcia z teorii uczenia się muzyki według Gordona. Teoria polega na tym, że dzieci osłuchują się z melodiami w różnych skalach oraz rytmiczankami w różnym metrum. Rozwija to słuch zarówno dorosłych jak i dzieci oraz daje narzędzia do swobodnego, kreatywnego poruszania się w muzyce. Na zajęciach używamy piłek, kolorowych chustek, chusty klanzy, piórek, baniek mydlanych i innych rekwizytów, które ułatwią i ubarwią nam naukę. Pod koniec zajęć gramy na instrumentach, bawimy w zabawy ruchowe, posługuję się również nagraniami w różnych stylach muzycznych – opowiada Karolina Gibki, prowadząca warsztaty.

Karolina Gibki – z wykształcenia aktorka po Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu, uczyła się również wokalu w Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej we Wrocławiu. W tarnowskim teatrze grała m.in. w spektaklach „Bądź taka,nie bądź taka”, „Disco Solski”, „Heroiny”. Aktualnie gra gościnnie w spektaklu „Piękna Lucynda”. Od października 2020 prowadzi zajęcia muzyczne dla dzieci w Warszawie. Niedawno założyła działalność „Dziecięcy punkt widzenia”, którą można śledzić na Facebook’u i Instagramie.

Zapisy na zajęcia:

Biuro Promocji i Organizacji Widowni, pn – pt, godz. 8:00 do 16:00

tel. kom. 784 976 025, tel. (14) 688 32 87

Cena: 30 zł dla mamy z dzieckiem

Czas trwania: od 15:00 do 16:30 – w tym zajęcia oraz czas na kawę i ciastko.

Termin: 8 marca 2023 (środa)

Ilość miejsc ograniczona.

Fot. Katarzyna Sołtys


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)