Dzisiaj:
Sobota, 20 października 2018 roku
Budzisława, Irena, Jan Kanty, Kleopatra, Wendelin, Witalis

Kolędowanie w Oddziale dla Dzieci MBP

11 stycznia 2018 | Brak komentarzy

W środowe przedpołudnie 10 stycznia br. kolęda snuła się po całej Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Głośno rozbrzmiewały pieśni bożonarodzeniowe i współczesne pastorałki, które śpiewały nie tylko dzieci, ale i dorośli. Był to magiczny czas, kiedy to wspólnie i radośnie podążano za kolędą, ale i moment zadumy podczas nostalgicznych pastorałek, żartów z ust diabełków, aniołków… oraz chwile wzajemnych serdeczności na Nowy Rok.

W montażu słowno-muzycznym w Sali Oddziału dla Dzieci zaprezentowały się „Motylki” i „Leśne Ludki” z Przedszkola Publicznego nr 1 w naszym mieście, a kolędowanie wsparli również podopieczni 6-24 Hufca Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej: Patrycja Rachmaciej i Agnieszka Leżoń.

W spotkaniu wzięli też udział: burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej pan Krzysztof Kaczmarski, dyrektor dąbrowskiego Przedszkola Publicznego nr 1 pani Maria Kazek, uczestnicy Domu Dziennego „Senior-Wigor” w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z panią Renatą Bączek-kierownikiem, podopieczni Domu Pomocy Społecznej św. Brata Alberta w Dąbrowie Tarnowskiej z terapeutą panią Edytą Breńską-Gębarowską, komendant 6-24 Hufca Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej pani Grażyna Kochanek wraz z wychowawcą panem Michałem Aksamitem oraz grono rodziców i bliskich występujących dzieci oraz inni użytkownicy biblioteki.

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej dziękuje wszystkim za to piękne kolędowanie, nuciliśmy podczas tego spotkania wszyscy i to było najcudowniejsze…

MBP w DT

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)