Dzisiaj:
Środa, 12 sierpnia 2020 roku
Bądzisław, Hilaria, Klara, Lech, Leonida, Piotr

KOLĘDOWANIE W SYNAGODZE

13 stycznia 2019 | komentarze 2

Uniwersytet Trzeciego Wieku wspólnie z Dąbrowskim Domem Kultury i młodzieżą z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej zorganizował w dniu 8 stycznia 2019 r. wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek, które odbyło się w Ośrodku Spotkania Kultur.

Kolędowanie poprowadził zespół wokalny z I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki.


W tym noworocznym muzykowaniu – w pięknym wnętrzu byłej synagogi – uczestniczyli słuchacze UTW a także zainteresowani tym wydarzeniem mieszkańcy miasta. Zgromadzona publiczność wysłuchała ciekawych aranżacji przygotowanych pod kierunkiem Anny Zarzyckiej – nauczycielki obdarzonej pięknym głosem, która z młodzieżą zaśpiewała kilka kolęd.

Młodzi wykonawcy zaprezentowali bardzo wysoki poziom artystyczny, swobodę sceniczną, talent wokalny oraz stworzyli niezapomnianą bożonarodzeniową atmosferę zadumy i religijnej refleksji.

UTW w DT 

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 14 stycznia 2019 o 12:21
  andi :
  a w domu niema kto otwozyć gęby tylko przed kamerami i pod publikę oji obludnicy
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: -7 (w sumie : 17)
 2. 14 stycznia 2019 o 14:58
  AQA :
  Do Andi:Przykro jest czytać takie konentarze jak twój. W dzisiejszych czasach piwinniśmy doceniać ludzi, którym się chce robić coś więcej niż tylko to, co należy do ich obowiązków.Ta młodzież poświęciła swój wolny czas aby wspólnie pokolędować a taki komentarz jak twój na pewno nie zachęci nikogo do podejmowania w przyszłości dodatowych zadań.
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +11 (w sumie : 13)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)