Dzisiaj:
Piątek, 16 kwietnia 2021 roku
Benedykta, Bernadetty, Erwina, Julii, Urbana

KOMEDIA NA POCIESZENIE W TRUDNYCH CZASACH

24 lutego 2021 | 1 komentarz

„Palm Springs” to inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Świetny debiut amerykańskiego reżysera Maxa Barbakowa zebrał entuzjastyczne recenzje i ocenę bliską 100% na Rotten Tomatoes.

To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. W rolach głównych Andy Samberg, gwiazda „Brooklyn 99″ i „Saturday Night Live”, oraz Cristin Milioti, znana z serialu „Fargo” czy „Jak poznałem waszą matkę”.


Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej „odjechany” romans wszech czasów.

Właśnie takich filmów o miłości teraz potrzebujemy! W Kinie „Sokół” do 26 lutego – 11 marca na seansach wieczornych.

DDK

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 24 lutego 2021 o 21:30
    Że co? :
    Komedia to jest w niektórych ośrodkach "zdrowia". Jak wieści tubylców niosą szerzy się patologia. Ludzie do lekarzy jak chodzili tak chodzą, ale problem polega na tym, że wirus zaatakował im zegarki i inne czasomierze. A potem będzie klepsydra.Jak się ma wyznaczoną godzinę to się przychodzi kilka (max.kilkanaście) minut wcześniej, a nie wszyscy albo prawie wszyscy na tą samą godzinę. Tu apel do dąbrowskich speców - zapisywać na konkretną godzinę i w takiej kolejności przyjmować i pilnować aby się nie robiły kolejki staczy i kichaczy! XXI wiek i żeby tworzyć takie bezsensowne kolejki szczególnie w czasach wirusowego potopu to skandal!
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +9 (w sumie : 13)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)