Dzisiaj:
Czwartek, 21 stycznia 2021 roku
Agnieszka, Epifani, Jarosław, Jarosława, Jerosława, Marcela

„KOMIKSOWE SUPERTREŚCI”

23 października 2020 | Brak komentarzy

„Komiksowe Supertreści” to hasło wydarzenia w Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej, podczas którego omawiany będzie, głównie w sferze wirtualnej, temat komiksów.

Przygotowano krótką prezentację online „Komiksowych Supertreści” na przestrzeni lat. Niebawem zaprezentowany zostanie także tutorial z podpowiedziami, w jaki sposób wykonać można ciekawą stronę komiksową.


Link do filmiku z prezentacją „Komiksowych Supertreści” opublikowany na Facebooku: https://tiny.pl/748qf

Zapraszamy do Oddziału dla Dzieci MBP, bowiem znaczna większość książeczek z tego gatunku jest już do wypożyczenia, wśród nich świeżutkie supernowości, jak i znane od pokoleń serie komiksowe. A niektóre z najnowszych komiksów już niebawem trafią na biblioteczne półki.
Wydarzenia „Komiksowe Supertreści” przygotowane zostały w ramach udziału biblioteki w projekcie „Biblioteka online: program szkoleniowy dla bibliotekarzy” realizowanym przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Dofinansowano ze Środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu „Kultura w sieci”.

MBP w DT

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)