Dzisiaj:
Czwartek, 3 grudnia 2020 roku
Franciszek, Kasjan, Ksawery, Lucjusz, Unimir

INFORMACJA MODR

13 października 2020 | Brak komentarzy

Szanowni Państwo! Małopolscy Rolnicy!

W związku z trwającym zagrożeniem rozpowszechniania się koronowirusa COVID-19, Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego uprzejmie apeluje do Małopolskich Rolników i innych interesantów o zachowanie szczególnej ostrożności!

Informujemy, że obsługa interesantów MODR następuje po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i ustaleniu terminu konsultacji z doradcą.
Pozwoli to uniknąć skumulowania większej ilości interesantów w jednym miejscu, zapewniając rotacyjną obsługę zgodnie z wytycznymi zachowania bezpieczeństwa w bezpośredniej obsłudze klientów.

Ponadto serdecznie zachęcamy do bezpiecznego kontaktu na odległość. Pracownicy Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów i adresami e-mail.

Najważniejsze numery telefonów oraz adresy e-mail do centrali oraz Powiatowych Zespołów Doradztwa Rolniczego znajdują się pod linkiem: Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym okniehttp://www.modr.pl/strona/kontakt

Jeśli chcą Państwo napisać maila do konkretnego doradcy, który dotąd z Państwem współpracował i znają Państwo jego imię i nazwisko, elektroniczną wiadomość proszę wysłać na adres e-mail wg. schematu: imie.nazwisko@modr.pl

np.

andrzej.nowak@modr.pl /bez polskich liter/

Za utrudnienia przepraszamy!


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)