Dzisiaj:
Sobota, 15 sierpnia 2020 roku
Alfred, Atanazja, Dobrowój, Euzebiusz, Kalikst, Kaliksta, Machabeusz

KONCERT ANDRÉ RIEU

26 czerwca 2019 | Brak komentarzy

Doroczne koncerty André Rieu w jego rodzinnym mieście Maastricht przyciągają fanów skrzypka ze wszystkich zakątków świata. Średniowieczny rynek zamienia się w spektakularne tło dla niezapomnianych koncertów wypełnionych humorem, zabawą i emocjami i oczywiście wspaniałą muzyką, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

W tym roku André Rieu zaprasza Cię do założenia butów do tańca i wzięcia udziału w roztańczonym koncercie zatytułowanym „Zatańczymy?”.


W ubiegłym roku retransmisja z Maastricht była wielkim wydarzeniem w dąbrowskim „Sokole”. Nie wszyscy mogli go zobaczyć premierowo, bo … zabrakło biletów, dlatego był on powtórzony. Również karnawałowa uczta muzyczna z Sydney z udziałem Orkiestry Johanna Straussa pod wodzą André Rieu cieszyła się bardzo dużym powodzeniem, stąd decyzja DDK, aby kupić prawa do pokazania najnowszego produktu – koncertu, który odbędzie się na żywo w Maastricht w lipcu a będzie udostępniany do wybranych kin na świecie od 2 sierpnia.

W Dąbrowie Tarnowskiej zagości w sobotni wieczór 3.08 (godz.18:00). Bilety wynegocjowane u dystrybutora w bardzo atrakcyjnej cenie – 25 zł (normalne), 20 zł (ulgowe dla dzieci, młodzieży, studentów, seniorów) można już kupić w kasie kina albo za pośrednictwem portalu internetowego www.kinosokol.pl

W tym koncercie maestro ożywi walca w niezapomnianym wieczorze muzyki i tańca. Walc i jego rytm na trzy czwarte był dla André Rieu inspiracją przez całą jego karierę, a letnie noce są wręcz stworzone do tańca i zabawy. Dołącz do André Rieu, jego orkiestry Johanna Straussa, światowej klasy sopranów, tria tenorów i gości specjalnych, aby doświadczyć tego samego wrażenia, którego doświadczają słuchacze na rynku w Maastricht. Kinowi widzowie dodatkowo będą mogli za pomocą oka kamery zajrzeć za kulisy koncertu i obejrzeć ekskluzywny wywiad z André.

DDK

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)