Dzisiaj:
Wtorek, 2 czerwca 2020 roku
Erazma, Eugeniusza, Marii, Marianny, Mikołaja

KONCERT KOLĘD CHÓRU GOS.PL-ZAPROSZENIE

13 stycznia 2020 | Brak komentarzy

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprasza na koncert Tarnowskiego Chóru Gos.pl, który odbędzie się 19 stycznia 2020 roku o godz. 16.00 w sali GCKiCz.

Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Nie zabraknie również tradycyjnych utworów muzyki gospel.


Tarnowski Chór Gos.pl zaprezentuje się w wersji akustycznej – przy akompaniamencie pianina, na którym zagra Bartłomiej Szułakiewicz – kierownik muzyczny, kompozytor i aranżer.

Tarnowski Chór Gos.pl – to jedyny chór w mieście i gminie Tarnów specjalizujący się w repertuarze gospel, muzyce przynoszącej ludziom radość, nadzieję i duchowe ukojenie. Powstał w 2003 roku, a dziś jest wielopokoleniowym kolażem talentów i głosów, który wypracował sobie dobrą markę nie tylko na tarnowskiej scenie muzycznej. Na przestrzeni lat wykonał dziesiątki koncertów w wielu miejscach na terenie Polski, promując miasto Tarnów oraz prowadząc działalność ewangelizacyjną wśród członków i słuchaczy. Z radością angażuje się także w rozmaite akcje charytatywne i dobroczynne.

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)