Dzisiaj:
Niedziela, 24 czerwca 2018 roku
Danuty, Danisza, Emilii, Jana, Wilhelma

Krzysztof Kaczmarski wystartuje w wyborach

21 maja 2018 | komentarzy 39

Potwierdziły się przypuszczenia wielu osób, że obecny burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej, Krzysztof Kaczmarski, będzie starał się o reelekcję.

Krzysztof Kaczmarski po raz pierwszy potwierdził swój udział w tegorocznych wyborach samorządowych w rozmowie z Radiem Kraków. Obecny burmistrz deklaruje, że chce zakończyć rozpoczęte zadania i zrealizować zaplanowane inwestycje.

Krzysztof Kaczmarski wystartuje jako kandydat niezależny, tak jak to miało miejsce w poprzednich wyborach, gdy pokonał  Stanisława Początka, który piastował to stanowisko przez 20 lat.

us


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 21 maja 2018 o 21:17
    Ewa :
    Proszę kandydata żeby podzielił się z wyborcami, tym co przez obecną kadencję zrobił dla miasta. Najlepiej napisać co było obiecane, a co zostało zrealizowane. Dziękuję.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +38 (w sumie : 48)
  2. 21 maja 2018 o 23:03
    an :
    To chyba jakiś żart.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +10 (w sumie : 58)
  3. 22 maja 2018 o 08:16
    Dąbrowianka :
    Ciekawe jakie zadania ma do ukończenia.Co on w ogóle zrobił?Chyba nic oprócz uczestniczenia w różnych otwarciach,spotkaniach,imprezach
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +5 (w sumie : 37)
  4. 22 maja 2018 o 09:15
    jan :
    To chyba jakaś kpina.Co ten gościu zrobił dla miasta,oprócz tego,że brał kasę za nicnierobienie.Ma tupet.Myślę,że ludzie w Dąbrowie są na tyle mądrzy i pogonią kandydata.Początek wróć.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -4 (w sumie : 20)
  5. 22 maja 2018 o 09:18
    Wybory :
    Raczej niewiele zrobił, ale patrząc ile zrobił początek przez 20 lat to Kaczmarski to sprinter :D
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -2 (w sumie : 56)
  6. 22 maja 2018 o 09:25
    staszek :
    Ma gość poczucie humoru !!!!!!
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +4 (w sumie : 52)
  7. 22 maja 2018 o 10:25
    mieszkanka :
    Po co?
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +8 (w sumie : 46)
  8. 22 maja 2018 o 11:07
    Paweł :
    Słyszałem również o Panu Marku M. choć ja uważam, że powinna burmistrzem po tylu latach zostać wkońcu jakaś kobieta, np. P. dr Anna Witowska. Jako radna w powiecie pokazała się z dobrej strony.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -24 (w sumie : 66)
  9. 22 maja 2018 o 13:04
    hahaha :
    ... rozpoczęte zadania...
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +7 (w sumie : 41)
  10. 22 maja 2018 o 14:47
    Szacunek :
    Każdy niech startuje tylko nikt z PSL. Mam nadzieje ze PIS przejmie powiat
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +7 (w sumie : 63)
  11. 22 maja 2018 o 18:38
    jan :
    Jak można zakończyć coś czego się nawet nie zaczęło?? Zmarnowana kadencja i ten czas dla DT.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +7 (w sumie : 53)
  12. 22 maja 2018 o 20:32
    Jola :
    Stanisław Początek powinien kandydować.Kaczmarski pokazał ,ze nic nie zrobił.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -11 (w sumie : 65)
  13. 22 maja 2018 o 23:13
    upss :
    Proszę szanownej redakcji nie robić sobie niesmacznych żartów z mieszkańców gminy Dąbrowa T ;)
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -6 (w sumie : 38)
  14. 23 maja 2018 o 00:07
    Adam :
    Co do wyborów to mam nadzieję, że wreszcie zieloni w drugim budynku pójdą w siną dal.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +21 (w sumie : 51)
  15. 23 maja 2018 o 10:54
    franek :
    zobaczymy ilu kandydatów będzie miał a że już o kilku się mówi : Pani Anna Witkowska, Pan Andrzej Giza, Pan Stanisław Ostrowski, Pani Józefa Taraska. Pan Marek Minorczyk. Czas pokaże co czy obecny podoła.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +8 (w sumie : 16)
  16. 23 maja 2018 o 11:18
    Fiołek16 :
    Tylko były burmistrz Stanisław Początek !!! Ma wiedzę, doświadczenie w samorządzie i klasę !!! Ale po tak zmarnowanej obecnej kadencji to ciężko będzie przejąć gminę komukolwiek.....Ciekawe ilu będzie chętnych na stołek burmistrza...?
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -12 (w sumie : 52)
  17. 23 maja 2018 o 12:53
    rafał :
    Początek najlepszy wybór
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -25 (w sumie : 67)
  18. 23 maja 2018 o 13:35
    Wyborca :
    Niech każdy startuje, tylko nikt z PIS. Mam nadzieje że PIS nigdy nie przejmie powiatu, bo już jak pamiętamy, PIS nim rządził ( a zasadzie współrządził) i widzieliśmy co było - wielkie NIC...( PIS wtedy był chyba razem z PSL) Wszyscy z PIS może powinni zachować się jak ich kandydat na prezydenta Tarnowa, który ponoć zrezygnował bo: cyt: " Choć jeden z elektoratu Pis zachował się przyzwoicie i godnie oraz zachował twarz - zapewne myśli perspektywicznie, co dalej i co później nastąpi" Lub inny cyt: " Przynależność do PIS jest dzisiaj ryzykownym przedsięwzięciem. Po zmianie władzy członkowie PISu będą musieli solidarnie spłacić sprzeniewierzone przez partię należności wobec skarbu państwa". Tak więc Panie Kaczmarski - życzymy Panu powodzenia w ubieganiu się o reelekcję na stanowisko burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -9 (w sumie : 27)
  19. 23 maja 2018 o 20:01
    Andrzej :
    Będzie nowa kandydatka na burmistrza: Anna Jastrzębiec- Witowska. Buduje się mocny komitet w okół niej - także do powiatu. Chyba czas odsunąć od władzy leśnych dziadków?
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -19 (w sumie : 59)
  20. 23 maja 2018 o 20:22
    Do Pawła :
    Anna Witowska pójdzie wspólnie z Markiem Mosio i będzie to chyba również powiat. To będzie wreszcie coś nowego. Trzeba być niepoważnym, żeby chcąc coś zmienić w gminie i powiecie jednocześnie chcąc głosować na Początka czy Kaczmarskiego. Czy wy się ludzie słyszycie?
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -23 (w sumie : 55)
  21. 24 maja 2018 o 08:50
    franek :
    zobaczymy ilu będzie jeszcze kandydatów, bo już się tu pojawiała Pani Ania Witkowska ale jeszcze na pewno będą inni kandydaci. Może z radnych gminnych ktoś się wyłoni.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +4 (w sumie : 38)
  22. 24 maja 2018 o 18:02
    olo :
    A ja stawiam na Andrzeja Gizę
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -40 (w sumie : 58)
  23. 24 maja 2018 o 22:47
    Marcin :
    Zaobserwujcie Panstwo prosze ciekawe zjawisko socjologiczne. Pierwsza informacja o Pani Ani ma 13 glosow na minusie. Kolejne posty z tego cyklu wychodza juz na plusik. Latwo zauwazyc ze po przyslowiowym szoku i niedowierzaniu przychodzi jednak chwila zadumy i wizja ciekawej oraz obiecujacej zmiany na naszym lokalnym podworku zaczyna nabierac wlasciwych - miejmy nadzieje ze i realnych ksztaltow:)
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -26 (w sumie : 58)
  24. 25 maja 2018 o 09:37
    Krokuta :
    Do Andrzeja i Pawła: A czy wy się panowie słyszycie ? Mosio i Witowska ? naprawdę ? kogo chcecie odsunąć i kogo zaproponować ? Już raz „dabrowka” poleciała na „czas na zmiany” i co ? Niedotrzymanie obietnic, niekompetencja, nie dotrzymanie terminów, kary , zwroty dotacji, brak środków z zewnątrz, nepotyzm, żenujący poziom „urzedniczy”. Faktycznie zmiana jest i nikt nie mówił ze będzie to zmiana na lepsze. Co proponujecie ? z całym szacunkiem dla obu wymienionych , jakie maja doświadczenie w samorządzie ? gazetka za dotacje, portal z przedrukami i „prężne” stowarzyszenie czy praca w punkcie informacji turystycznej ! Bez konkretnych deklaracji i wskazania zaplecza i potencjału kadrowego żaden z kandydatów nie nabierze mieszkańców Dąbrowy. Wskazanie konkretnych fachowych osób od sportu, polityki socjalnej, funduszy UE, uranisty itp. z którymi zamierzają realizować program. To jedyna szansa dla miasta i dla nich. Być może to dla nich czas bo nie będą otrzymywali wskazówek od posłów czy innych struktur partyjnych, ale bez merytorycznego wsparcia będzie gorzej jak jest. To nie zabawa w wybory do samorządu uczniowskiego. Na dziś to wyprawa na księżyc. Weźcie to sobie do serca WSZYSCY potencjalni kandydaci, bo szansa na zmianę jest ogromna.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -4 (w sumie : 30)
  25. 25 maja 2018 o 14:50
    zainteresowani wyborcy :
    "Anna Witowska pójdzie wspólnie z Markiem Mosio" - Anna Witowska to może i ma pojęcie oraz doświadczenie, ale Marek Mosio to raczej niech się może ustawi w kolejce po lody z dziećmi, a nie na listę wyborczą. To byłby już chyba drugi jak pamiętam komitet wyborczy z udziałem pana Marka, w następne ( jak nie sprawdzi się ten) to pewnie będzie inny, a potem jeszcze inny itd... Taka forma trochę przypomina Gowina - trochę filozofii, zero doświadczenia, mało meteorytyki i chęć zaistnienia tylko podczas wyborów - a gdzie się było przez 4 ostatnie lata...? Będziemy pytać, więc wszyscy kandydaci oraz kandydaci na kandydatów niech się przygotują, ponieważ wyborcy mają bogaty i ciekawy repertuar pytań. Pamiętajmy, że plakaty wyborcze nie potrafią mówić, sprawdzimy, ile plakat wyborczy rożni się od wiedzy kandydata - do zobaczenia....
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +12 (w sumie : 24)
  26. 25 maja 2018 o 19:07
    BRN :
    Chciałbym żeby kandydatem na burmistrza był Stanisław Ostrowski. Wieloletnie doświadczenie w radzie miasta, zna problemy i bolączki naszego kochanego miasta. Zawsze otwarty na rozmowe z innym człowiekiem, sympatyczny i nie wywyższa się jak wielu innych dąbrowskich dygnitarzy.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -42 (w sumie : 66)
  27. 25 maja 2018 o 23:36
    an :
    Mam nadzieję,że będzie kandydował Andrzej Giza,konkretny facet
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -36 (w sumie : 58)
  28. 27 maja 2018 o 14:11
    Piotr :
    Pan Ostrowski to emeryt, a Pan Giza to zasiłkowiec (patrz oświadczenie majątkowe w BiP)
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +19 (w sumie : 39)
  29. 27 maja 2018 o 17:32
    " Dąbrowianin " :
    Przeanalizowałem ranking osób - kandydatów na Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej. Dla naszego środowiska mieszkańców miasta , stawiamy na Pana Stanisława Ostrowskiego, osoby zasiadającej 4 kadencje w radzie miejskiej, społecznika założyciela społecznego ruchu obywatelskiego , którego jest liderem. Reaktywował stowarzyszenie Klub Dabrowian , otwartego ma ludzkie sprawy pomagając bezinteresownie osobom znajdujących się w trudnych sytuacjach losowych i materialnych wynikających z różnych przyczyn. Jest zawsze blisko ludzi i działa razem z ludzmi. Osobiście dwu krotnie doświadczyłem od Pana Stanisława pomocy . Stara się nikomu nie odmawiać pomocy. Takie opinie śa wśród społeczeństwa dąbrowskiego. Niech się Pan zdecyduje na kandydowanie na Burmistrza. Napewno Pana porzprzemy. Pozdrawiam serdecznie.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -40 (w sumie : 52)
  30. 28 maja 2018 o 13:09
    Hahaha :
    Ostrowski na burmistrza ludzie nie cpajcie tyle hahahahh
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +28 (w sumie : 48)
  31. 29 maja 2018 o 00:02
    Senior dąbrowski :
    Czekam z niecierpliwością na następne nazwiska osób ubiegających się o fotelBurmistrza Dabrowy Tarnowskiej. Obecne podane nazwiska to jest propozycje lub proponowane osoby jako kandydaci. Czekam , która osoba oprócz Pana Kaczmarskiego potwierdzi publicznie kandydować, które przez złośliwych oponentów " kasuja " w sposób bezpardonowy. Czas biegnie i jak do tej pory slabiutko z następnymi kandydatami na Burmistrza. Czekam na publiczne spotkanie kandydatów ź mieszkańcami naszego miasta. Uważam , ze kampania wyborcza będzie brutalna. Rozstrzygnięcie nastąpi podczas debaty kandydatów na Burmistrza Dabrowy Tarnowskiej. Wiem też jedno , że małymi krokami zaczyna się tsunami w radzie miejskiej , oraz obecnych włodarzy naszego miasta. Może to być początek końca w wyborach samorządowych. Posiadam sprawdzone informacje w tym temacie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich mieszkańców naszego miasta. Czas na zdecydowane zmiany. Dosc kolesiostwa , nepotyzmu oraz osób tworzących tzw. " układ zamknięty ".Nie jest to tylko moje zdanie , lecz większości mieszkańców naszego miasta , którzy w tym temacie są bardzo dobrze poinformowani.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -4 (w sumie : 10)
  32. 29 maja 2018 o 08:16
    Dąbrowianka :
    Jak słyszę Ostrowski na burmistrza - to nie pozostaje nic innego jak ucieczka z tego miasta, kolejny karierowicz co działa w myśl zasady ,,nikt Ci tyle nie da co Ostrowski Ci obieca" :)otwórzcie oczy..
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +3 (w sumie : 13)
  33. 29 maja 2018 o 08:49
    Do "Dąbrowianin" :
    To dobrze Panie Stanisławie że Pan siebie popiera :D
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +5 (w sumie : 19)
  34. 29 maja 2018 o 14:17
    kaja :
    tak tak....i nie obarczony uzależnieniami...ha ha
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +2 (w sumie : 12)
  35. 29 maja 2018 o 15:48
    Kaska :
    Giza czyli burmistrz z pisu? Ludzie powariowaliscie? Pojdzie taki na stanowisko i zacznie kolegom partyjnym nagrody rozdawac jak ci w sejmie. A 14,000,000 milonow dlugu to juz chyba naszej gminie wystarczy?
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: 0 (w sumie : 14)
  36. 29 maja 2018 o 16:47
    kaja :
    autopromocja pana Staszka jest urocza ...tylko kto będzie rządził,gdy on będzie niedysponowany...
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +4 (w sumie : 18)
  37. 29 maja 2018 o 17:50
    morfeusz :
    Kadencje obecnego burmistrza podsumuje oświadczeniem które przyniesiono mi do podpisu jakiś czas temu z biura Pana Burmistrza: "Wyrażam zgodę na nieodpłatne przekazanie części lub całości działki pod budowę wału przeciwpowodziowego". Pomijając słowo nieodpłatne zapomniano o dołączenia mapy (bo to przyniesiono było tylko fragmentem mapy obejmującym rejon basenu i do tego mocno nieaktualny) w ciemno kazano takie pismo ludziom mieszkającym na rzeką Breń podpisać... totalny brak profesjonalizmu... i to było wszystko co zrobiono w zakresie ochrony przeciwpowodziowej DT... ostatnie lata zostały zmarnowane... nic w DT się nie ruszyło jeśli chodzi o nowe inwestycje wręcz przeciwnie ugruntował się stary porządek... wyborcy liczyli że p. Kaczmarski "przewietrzy" urząd - nowi ludzie pojawią się w administracji a tu władza się zmieniła a u koryta te same .... twarze... co zaś się tyczy p. Stanisława O. - jakie "opinie są wśród społeczeństwa" najlepiej zapytać osoby, które z nim współpracowały... osobiście nie zagłosuje na Niego, ale nie mogę innym tego zabronić...
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +10 (w sumie : 12)
  38. 30 maja 2018 o 16:48
    Senior dąbrowski :
    Do hahaha :) Co w tym śmiesznego ?. Przemyśl wcześniej i zastanów się czy chcesz w Dąbrowie Tarnowskiej ,żyć bez żadnych perspektyw na nowe otarcie , czy też żyć w tym marazmie jakie Ci funduja od ponad 20 lat obecne władze samorządu miejskiego i powiatowego .
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +2 (w sumie : 22)
  39. 12 czerwca 2018 o 13:03
    nn :
    Mam pytanie do wszystkich uczestników dyskusji: Wszyscy tu piszą o nowych szansach i nowym otwarciu. Wpisujcie proszę poniżej czego oczekujecie od nowego burmistrza. Jak to nowe otwarcie ma wyglądać!!!
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +5 (w sumie : 7)