Dzisiaj:
Poniedziałek, 21 czerwca 2021 roku
Alicji, Alojzego, Marty, Rudolfa, Teodora

„MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK”

4 września 2019 | Brak komentarzy

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza rodziców dzieci w wieku od 3 do 6 lat do zapoznania się z projektem „Mała Książka – Wielki Człowiek.”

Ogólnopolska akcja przeprowadzana jest już trzeci raz, a w dąbrowskiej książnicy po raz pierwszy (i mamy nadzieję nie ostatni). Kampania polega na zachęceniu rodziców do odwiedzania biblioteki wraz ze swymi pociechami oraz codziennego czytania z dzieckiem.

Co trzeba zrobić by wziąć udział w akcji? Zgłosić się z dzieckiem do MBP lub jej Filii, założyć dziecku kartę biblioteczną i odebrać bezpłatną wyprawkę czytelniczą w postaci książki „Pierwsze czytanki dla…”, broszurki informacyjnej dla rodzica oraz Karty Małego Czytelnika. Ale to nie koniec zabawy. Za każde odwiedzenie biblioteki i wypożyczenie minimum jednej książeczki z literatury dziecięcej, właściciel karty otrzymuje naklejkę. Po zebraniu 10 otrzymuje dyplom imienny i zapinkę „Mała Książka – Wielki Człowiek”. Naklejki można zbierać również w innych bibliotekach biorących udział w projekcie, udostępnionych na stronie: http://wielki-czlowiek.pl/. Czekamy z niecierpliwością na chętne smyki!

MBP w DT

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)