Dzisiaj:
Sobota, 6 czerwca 2020 roku
Dominiki, Norberta, Pauliny, Symeona

MBP PRZYPOMINA O WZNOWIENIU DZIAŁALNOŚCI WYPOŻYCZALNI

21 maja 2020 | Brak komentarzy

Drodzy Użytkownicy, po dwóch miesiącach zamknięcia z powodu pandemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2 Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Kozaczkowej wznowiła działalność wypożyczalni.

Ucieszył nas fakt, że w pierwszym dniu otwarcia z usług biblioteki i jej filii skorzystało baaaaardzo dużo osób. A data 11 maja zostanie wpisana do rekordowej liczby wypożyczonych książek.

Dąbrowska biblioteka zachęca do wcześniejszego zamawiania literatury: przez katalog on-line dostępy na stronie www.mbp.dt.pl, wysłania przygotowanej listy pozycji na adres e-mail mbp10@wp.pl, zamówienia telefonicznego pod numerem 14 655 93 03 oraz przez przesłanie wiadomości na biblioteczny fanpage na Facebook’u.

Bibliotekarze chętnie doradzą dobór odpowiedniej literatury z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i gustów. Przypominamy również, że Biblioteka od kilku lat prowadzi dla czytelników usługę książka na telefon. Osobom starszym, schorowanym i inwalidom z terenu miasta pracownicy dostarczają książki oraz prasę do domu po uprzednim uzgodnieniu wizyty. Atrakcyjny księgozbiór biblioteki jest na bieżąco wzbogacany nowościami wydawniczymi dla dzieci, młodzieży i dorosłych. CZEKAMY NA WAS ! Zapraszamy !

MBP w DT

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)