Dzisiaj:
Poniedziałek, 10 sierpnia 2020 roku
Asteria, Bernard, Bogdan, Borys, Filomena, Laurencjusz, Wawrzyniec, Prochor, Wierzchosław

MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI W DĄBROWIE

20 września 2019 | Brak komentarzy

Minister sprawiedliwości, Zbigniew Ziobro, udzielił poparcia w październikowych wyborach adwokatowi, Piotrowi Sakowi z Tarnowa, o czym powiadomił także mieszkańców Dąbrowy, którzy przybyli do synagogi na spotkanie z szefem resortu.

Zbigniew Ziobro zachęcał w Dąbrowie Tarnowskiej do oddania głosu na adwokata Piotra Saka, kandydata PiS z Tarnowa w wyborach do Sejmu (nr 6 na liście).

Minister sprawiedliwości podkreślił, że Piotr Sak udzielał bezpłatnej pomocy prawnej setkom osób, a jemu samemu służył konsultacjami prawnymi przy opracowywaniu ustaw.

Jak podkreślił Ziobro, aby dać perspektywy rozwoju szczególnie młodym Polakom, potrzebne jest też dobrze funkcjonujące prawo; finalizacja reformy sądownictwa; zmiany konieczne do rozwoju przedsiębiorczości i napływu inwestorów do kraju. Prawo i Sprawiedliwość wyszło naprzeciw tym oczekiwaniom, m.in. skutecznie walcząc z „mafiami VAT-owskimi”, co miało pozwolić na sfinansowanie szeregu projektów wsparcia socjalnego społeczeństwa.

Zbigniew Ziobro zaprezentował Piotra Saka jako kandydata godnego sprawowania funkcji poselskiej, pracowitego, profesjonalnego i żyjącego sprawami społecznymi.

red

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)