Piątek, 19 kwietnia 2024 roku
Apoloniusza, Bogusław, Bogusława, Flawiusza

Piłka ręczna

16 kwietnia 2012 | Brak komentarzy

16.04.2012 – w hali sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej chłopcy ze szkół podstawowych walczyli o tytuł Mistrza Powiatu w piłce ręcznej.

Do rywalizacji zgłosiło się 5 drużyn, mecze rozegrane zostały systemem każdy z każdym. Zawody sędziował Wojciech Kogut.

10. Sz.P. Nr 2 D.T. – Luszowice – 2:2

I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu zdobyła drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Radgoszczy w składzie: Tomasz Maślanka, Konrad Pikul, Dawid Manik, Grzegorz Żurawski, Przemysław Małek, Piotr Osika, Bartosz Żurawski, Piotr Ślęczkowski, Robert Ślęczkowski, Sebastian Kacała.

II miejsce – Sz.P. Olesno

III miejsce – Sz.P. Nr 2 Dąbrowa Tarnowska

IV- Sz.P. Luszowice

V- Sz.P. Lipiny

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Przemysław Małek – zawodnik zwycięskiej drużyny.

Nagrody – puchary, dyplomy, medale w imieniu Starosty Powiatu Dąbrowskiego wręczała Agnieszka Piotrowicz.