Dzisiaj:
Czwartek, 22 sierpnia 2019 roku
Cezary, Dalegor, Fabrycjan, Fabrycy, Hipolit, Hipolita, Maria, Namysław, Oswald, Oswalda, Tymoteusz, Zygfryd

NIEDZIELA PEŁNA POZYTYWNEJ ENERGII

13 maja 2019 | Brak komentarzy

Koncert Majki Jeżowskiej 12 maja dostarczył – nie tylko młodym widzom oraz słuchaczom – wiele pozytywnej energii i wspaniałych emocji. Dzieci poszły w tany pod sceną i śpiewały z piosenkarką jej wielkie przeboje.

Sala kinowa DDK wypełniła się po brzegi, to dowód na nieprzerwany sukces maratonu pt. „Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego”.


Wydarzenie odbyło się bowiem w ramach zadania „Spotkania z kulturą bliską i daleką” jako część bloku imprez finansowanych z Budżetu Obywatelskiego Małopolski ze środków Województwa Małopolskiego. W ramach projektu odbywają się spotkania autorskie, koncerty, spektakle, ale przede wszystkim biblioteki w Radłowie, Dąbrowie Tarnowskiej i Żabnie wzbogacą swoje księgozbiory, które posłużą długofalowo szerokiej grupie czytelników. Organizatorami projektu są burmistrzowie 3 gmin: Burmistrz Żabna – Marta Herduś, Burmistrz Radłowa – Zbigniew Mączka, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej – Krzysztof Kaczmarski. Zadanie realizowane jest w 3 gminach subregionu tarnowskiego przez: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie, Dąbrowski Dom Kultury, Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną i Gminne Centrum Kultury w Żabnie. Organizatorem koncertu niedzielnego w Dąbrowie Tarnowskiej był Dąbrowski Dom Kultury.

Majka Jeżowska – wokalistka obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem estradowym, kompozytorka, autorka wielu przebojów („Najpiękniejsza w klasie”, „Od rana mam dobry humor”, ”Margarita”) i widowisk muzycznych („Majkowe studio nagrań” , ”Kochaj czworonogi”), producent muzyczny oraz szefowa własnej firmy fonograficznej Ja-Majka Music. Ma na swoim koncie Platynową i kilka Złotych Płyt, wielokrotna laureatka KFPP w Opolu, zdobywczyni I nagrody Festiwalu Krajów Nadbałtyckich Karlsham, Kawaler Orderu Uśmiechu, Ambasador Dobrej Woli UNICEF-u, członek Rady Fundacji Ronalda McDonalda, wielka przyjaciółka dzieci i showmenka.

Po koncercie Majka Jeżowska z wielką radością rozdawała autografy i robiła sobie zdjęcia z fanami i fankami.

 

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)