Dzisiaj:
Sobota, 16 stycznia 2021 roku
Marcel, Waleriusz, Włodzimierz

OBIAD DLA MEDYKA

6 listopada 2020 | 1 komentarz

Drodzy Państwo!
Personel medyczny z naszego regionu codziennie pracuje na najwyższych obrotach, narażając swoje życie w walce o powrót do zdrowia pacjentów chorych na COVID‑19.

Na pierwszej linii walki z epidemią są pracownicy pogotowia ratunkowego oraz oddziałów „covidowych”, które znajdują się w obu szpitalach w Tarnowie oraz Dąbrowie Tarnowskiej.


Temu personelowi medycznemu chcielibyśmy zapewnić wsparcie poprzez dostarczenie ciepłego posiłku podczas pełnionego dyżuru. Ogrom obowiązków, zakaz opuszczania oddziałów, ograniczona gastronomia na terenie szpitali powodują, że personel medyczny często nie ma możliwości zjeść ciepłego posiłku w ciągu 12-godzinnego dnia pracy.

Nie jestem osobą fikcyjną, jako pielęgniarka onkologiczno – hospicyjna docierałam do Waszych domów, niosąc pomoc tym najbardziej potrzebującym w schyłkowym okresie życia, dając otuchę i wsparcie.

Teraz proszę, nie dla siebie, ponieważ mój stan zdrowia nie pozwala na pracę. Proszę dla moich koleżanek i kolegów z tarnowskich szpitali oraz szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej i stacji pogotowia ratunkowego, którzy na pierwszej linii frontu walczą z COVID‑19.

Dasz radę, wesprzyj akcję,
WSPÓLNIE zorganizujmy „Obiad dla Medyka”

zrzutka.pl

UM w DT

 

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 7 listopada 2020 o 21:47
    jurek :
    Bardzo dobry pomysł. Dziękujemy Wam Medycy i życzymy zdrowia!
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +9 (w sumie : 11)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)