Dzisiaj:
Sobota, 6 czerwca 2020 roku
Dominiki, Norberta, Pauliny, Symeona

ODZEW NA APEL SZPITALI

31 marca 2020 | Brak komentarzy

CZOŁEM DĄBROWO!
Z pewnością widzieliście wiele apeli dotyczących pomocy naszym szpitalom w tych trudnych dla nas wszystkich czasach. Być może szyjecie już maseczki, dowozicie jedzenie, organizujecie zbiórki celowe, czy też wzorowo wykonujecie swój obowiązek obywatelski zostając w domach.

Służba zdrowia potrzebuje pomocy. Każdy szpital. Mniejszy, większy, żaden nie jest przygotowany na skalę epidemii. Dlatego już teraz każda inicjatywa jest niezwykle cenna.

Właśnie powstaje grupa wolontariuszy, którzy podjęli się drukowania przyłbic dla medyków. Grupa zbiera zapotrzebowanie i dostarczać będzie gotowe przyłbice nieodpłatnie dla placówek w Dąbrowie Tarnowskiej, Tarnowie, Bochni i Brzesku. Część materiałów na wydruki pokryli sponsorzy, ale oni też muszą przetrwać czas kryzysu. Dlatego też prosimy wszystkich o wsparcie w zakupie filamentu – materiału do druku. Za 5 zł kupisz 100 gram, a z tego powstanie 1 przyłbica. 1 przyłbica to 1 lepiej chroniony lekarz, ratownik, pracownik personelu medycznego, być może to właśnie ktoś z naszych rodzin.

Każde wsparcie się liczy, a dokonać tego możesz tu: bit.ly/filamenttarnow

Prosimy bardzo o udostępnianie niniejszej wiadomości. Działajmy razem już teraz.

O akcji możecie się również dowiedzieć z fanpage: https://www.facebook.com/przylbicawkoronie/

/grafika: ffpx.com/


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)