Dzisiaj:
Poniedziałek, 14 października 2019 roku
Alan, Bernard, Dominik, Dzierżymir, Fortunata, Kalikst, Kaliksta

OSP W ŻELAZÓWCE ZAPRASZA NA FESTYN

3 lipca 2019 | 1 komentarz

Zarząd OSP w Żelazówce zaprasza w najbliższą niedzielę 7 lipca 2019 r. na festyn tematyczny pn. „Strażacy z OSP Żelazówka na straży ratownictwa i pierwszej pomocy na obszarach wiejskich”.

Na miejsce imprezy wybrano plac przed Centrum Kulturalno-Społecznym w Żelazówce. Projekt ten otrzymał dofinansowanie ze środków Województwa Małopolskiego w wysokości 3000 zł w trybie małego grantu.

W ramach wydarzenia przygotowano liczne atrakcje. Dla dzieci zaplanowano konkursy na temat pierwszej pomocy i ratownictwa z nagrodami oraz przejazdy wozem strażackim. Odbędą się także pokazy pierwszej pomocy przygotowane z myślą o osobach dorosłych we współpracy z Państwową Strażą Pożarną. Ważnym elementem planowanego działania będzie pokaz akcji ratunkowej obejmującej ewakuację ludzi z zadymionego budynku. W czasie imprezy przewidziana jest degustacja potraw lokalnych oraz grill wiejski, przeprowadzony z instruktażem zachowania bezpieczeństwa. Zwieńczeniem zadania będzie wspólna zabawa.

UM w DT

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 3 lipca 2019 o 21:32
    Józia :
    kiedy przypomnę sobie jak na festynie z ubiegłych lat jeden z strażaków obsługujących grill po wypaleniu papierosa wrzucał to co z niego zostało do tego własnie grilla to do dzis pozostaje niesmak..
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: 0 (w sumie : 0)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)