Dzisiaj:
Czwartek, 3 grudnia 2020 roku
Franciszek, Kasjan, Ksawery, Lucjusz, Unimir

Pływackie piątki

30 kwietnia 2011 | Brak komentarzy

29  kwietnia  na krytej pływalni w Dąbrowie Tarnowskiej    została przeprowadzona II edycja zawodów pływackich „Pływackie piątki” o puchar Burmistrza  Dąbrowy Tarnowskiej.

Zawody zostały przeprowadzone w kategoriach wiekowych.

Wyniki :

Przedszkolaczki – 12,5 m

I miejsce –Weronika Osak – 16,44

II miejsce – Kornelia  Kłosowska  –  17,21

III – Amelia Panek – 31
Chłopcy –

I miejsce  – Jakub Rej  – 12,51
II miejsce-  Marcin Minor – 13,35

III – Jakub Gawlik –  16,68
Klasy I – 25 m
I miejsce –  Emilia Soja  – 25,84

II –Gabriela Borycka – 26,84

III –  Nicole Pelc – 29,15

Klasy II
I miejsce – Aleksandra Starzyk – 26,47
II miejsce – Oliwia  Jastrząb  -27,09
I miejsce – Kamil Łoś – 30,28
Klasy III
I miejsce –  Yashila Nautyial  – 22,98

II miejsce – Julia   Rej – 25,11

III miejsce – Klaudia Żurawska – 33,93
Chłopcy – klasy III
I miejsce –  Konrad Orwat – 22,13

II miejsce –  Szymon Świerzyński – 24,51

III miejsce – Szymon Osak – 24,94

Klasy IV –  dystans do przepłynięcia – 50 m

I miejsce –Maria Kobos – 45,15

II miejsce – Anna Starzyk – 47,48

III – Weronika Tracz – 1:07,94

Chłopcy – I miejsce Karol Grzeszczyk – 1:01,23

Klasy V
I miejsce – Karolina Schab – 43,52
II miejsce – Katarzyna Curyło –  52,85
Chłopcy – I miejsce – Robert Małek – 54,63
Klasy VI –  I miejsce – Aneta Marek  -52,64

Uczniowie szkół gimnazjalnych :

I miejsce – Karolina Wenc – 35,26
Wśród chłopców –I miejsce  -Grzegorz Giera –29,11
II miejsce – Maciej Giera – 34,94

III miejsce – Kamil Dorecki –  35,46

W kategorii dorosłych – Open

I miejsce zdobył  Szymon Szwiec – 27,44

II miejsce  Jacek Dorecki – 41,37
Zawodnicy sekcji pływackie  mieli do przepłynięcia 50 m  delfinem
Wyniki w kategoriach wiekowych :

Klasy III – I miejsce Zuzanna Derus –  46,54

I miejsce  Mateusz Minor – 1:04,08

II miejsce – Maciej Kijowski –1:12,98
Klasy IV – I miejsce – Maciej Kuboń –  47,51
Klasy V – I miejsce  – Katarzyna Wenc – 45,44
II miejsce – Patrycja Chwałek –  45,93

III miejsce – Olivia Kłosowska – 49,83

I miejsce – Kamil   Świerczek – 39,49

II – Tomasz Dorosz –  41,68

III – Konrad Korus – 50,34
Klasy VI – I miejsce Kinga Gawlik – 43,66
I miejsce – Michał Golemo  – 44,46
Gimnazjaliści
I miejsce  Kinga Borsa – 39,09

I miejsce –Michał Żurawski – 32,24

II miejsce  Piotr Kiepus – 34,21

III miejsce –  Jakub Wenc – 35,15

IV – Patryk Orwat – 35,36

W  wielu   wypadkach  uczestnicy zawodów  poprawili swoje dotychczasowe rekordy życiowe. W każdej kategorii wiekowej zwycięzcy zostali uhonorowani medalami i dyplomami, które wręczali w imieniu  Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej  Kierownik Referatu Promocji  UG –  Krzysztof  Orwat  oraz sędziowie  zawodów  Damian Wentrych i Bartłomiej Błoniarz.

źródło:

MGOSiR


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)