Dzisiaj:
Sobota, 15 sierpnia 2020 roku
Alfred, Atanazja, Dobrowój, Euzebiusz, Kalikst, Kaliksta, Machabeusz

PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ „ZNICZ 2019”

5 listopada 2019 | komentarze 2

Podczas tegorocznych działań „Znicz 2019” trwających cztery dni, od czwartku (31 października) do niedzieli (3 listopada) na drogach Powiatu dąbrowskiego było bezpiecznie.

Najważniejszym zadaniem policjantów ruchu drogowego i prewencji w tych dniach było zapewnienie płynność i bezpieczeństwa ruchu w rejonach cmentarzy, na drogach dojazdowych do nich oraz na głównych ciągach komunikacyjnych.

Szczególna uwaga zwracana była na bezpieczeństwo pieszych, których w tym okresie w rejonach cmentarzy jest znacznie więcej niż zwykle. Przez cztery dni na terenie Powiatu dąbrowskiego doszło do dwóch kolizji, mundurowi zatrzymali cztery prawa jazdy kierującym, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość, ujawnili trzech nietrzeźwych użytkowników dróg oraz dwie osoby poruszające się pojazdami bez wymaganych uprawnień.

Mając powyższe na uwadze Policja ponownie apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę, rozsądek oraz zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych.

Ponadto mundurowi przypominają wszystkim, aby w przypadku zauważenia pojazdów, które ich zdaniem stwarzają zagrożenie na drodze lub podejrzenia kierowców pojazdów mogących prowadzić je w stanie nietrzeźwości, niezwłocznie informowali o tym Policję na telefon alarmowy 112.

KPP w DT

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 6 listopada 2019 o 18:30
  juras :
  Czy ten znak na A.Chmielowskiego zostanie?Miał być postawiony na 1 i 2 listopad.Pozostałe zostały usunięte.Znak C- 2 Nakaz jazdy w prawo za znakiem.
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +2 (w sumie : 2)
 2. 10 listopada 2019 o 13:20
  Romek :
  A naczepy dalej stoją pod gazownictwem,,,ruch wahadłowy niech gmina umieści tam taki znak wreszcie!!!śmiechu warte,w dzisiejszych czasach nie mieć swojego placu na te samochody tylko kierowcom uzytkujacym codziennie tą drogę uprzykrzac życie!!!
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +9 (w sumie : 9)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)