Dzisiaj:
Niedziela, 17 stycznia 2021 roku
Marcel, Waleriusz, Włodzimierz

PODSUMOWANIE XVIII BALU NIEZRZESZONYCH DĄBROWIAKÓW

18 października 2019 | Brak komentarzy

W sobotę 12 października odbyła się już XVIII Zabawa Niezrzeszonych Dąbrowiaków. Impreza po raz pierwszy organizowana była w sali bankietowej Lone Tree Manor w Niles.

Chociaż sala ze swoimi kryształowymi żyrandolami sama w sobie jest elegancka, to hollywoodzkie dekoracje przygotowane przez Małgorzatę Pankiewicz, Anię Furgał, Grażynę Kozak oraz Izabelę i Grzegorza Kulesza, jeszcze bardziej podkreśliły jej piękno.

Złoto-czarne balony w połączeniu z czerwonym dywanem stworzyły oskarową kompozycję, która stała się popularnym miejscem do robienia przepięknych, pamiątkowych fotografii. Kreacje pań zapierały dech. Wyszyte cekinami suknie mieniły się różnymi kolorami, zaś te wytworne aksamitne dostojnie ciągnęły się po parkiecie, a „małe-czarne” odkrywały wdzięk swoich właścicielek. Gustowne perły, pióra i błyszcząca biżuteria uzupełniały resztę damskich strojów. Panowie w eleganckich garniturach i smokingach towarzyszyli paniom w sesjach zdjęciowych. Rozmaite związane z filmem rekwizyty pozwalały uwiecznić hollywoodzką atmosferę imprezy, a wszystko uświetniała wpadająca w ucho muzyka z popularnych seriali. Po zajęciu przez gości miejsc przy stołach podano pyszny obiad. Dodatkowo, powodzeniem cieszyły się świeże kanapki i ciasto ufundowane przez naszych polonijnych sponsorów. Nie trzeba było długo czekać, aby pierwsze dźwięki zaprezentowane przez DJ-ja Leona poderwały wiarę do tańca. Wesoła zabawa z przerwami na licytację i loterię fantową trwała do drugiej nad ranem. W tym roku wylicytowane zostały dwie nagrody: modna torebka z Obsession Boutique oraz rycina podarowana przez burmistrza miasta Dąbrowa Tarnowska pana Krzysztofa Kaczmarskiego. Natomiast komputer- główną nagrodę na loterię ufundowała spółka budowlana- Osiedle Jagiellońskie także z Dąbrowy Tarnowskiej.

Dzięki licznie przybyłym gościom, donatorom i sponsorom, wszystkim tym, którzy pomogli w naszym chlubnym przedsięwzięciu, XVIII Zabawa Dąbrowiaków przyniosła dochód w wysokości 9 tysięcy 257 dolarów. Pozyskane fundusze zostaną już niebawem przekazane najbardziej potrzebującym w Dąbrowie Tarnowskiej.
W imieniu państwa Beaty i Krzysztofa Podosek serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za poparcie dodatkowej akcji na rzecz Kasi Jędrasiak za waszą hojność i otwarte serca. Udowodniliście, że nie tylko potraficie stanąć na estradzie, ale przede wszystkim zabłysnąć szczodrością i dobrocią. I za to kochani nasze gromkie brawa.

Stała Ekipa

Donatorzy: Andrzej i Żaneta Strugacz, Bak Brothers, INC Howard &Kristi Nixon, Mira i Waldek Czerpak, Witold Kaczmarski, Ella Partynska, KOS Home Improvement- Mariusz Kosakowski, Meggie Sadowska, Norman & Susan Friedman, Angelika i Wojtek Zdanowski, Dorota i Adam Czerwony, LWRO, Maria i Andrzej Domański, Wojtek, Damian Miodowski, LA Express Containers, Krzysztof Drabik, Alicja i Marek Przybyszewski

Nagrody na loterię: Osiedle Jagiellońskie Spółka z o.o., Archer Gold Jewelry, Burmistrz Miasta Dąbrowa Tarnowska- Krzysztof Kaczmarski, House of Hair-Urszula Dybisz, Dekorama,TK Masonry INC, Miracle Herbs, Home Depot, Licensed Esthetician Joanna Pietras, Zofia i Jeff Manor, Kosmetyczka Anonimowo, XOX Hair Studio, Just Unique Boutique, Obsession Boutique, Keswick Jewelry, Inga Hair Studio, PDR Piotr Domagala, Vicki Lu Atelier, Updo by Aga-Agnieszka Bielaczyc, Robert Lichorobiec, Władysława Kęcka, Olivia’s Taste, Opolska Restaurant, Art of Align- Robert Cesarz, Adam’s Jewelry Center Inc, Zofia Sowiźrał

Sponsorzy ciasta i kanapek: Mantrose Deli gift, Laramie Bakery & Deli,Pulaski Deli, Avenue Food Mart, Wiklanski’s Bakery Chicago, Sweet Generation Anna Pawelko, Deli 4 you, Ula i Jarek Ostręga, Ewa i Sławek Miodowscy, Amazing Breads and Cakes, Restauracja Opolska, Andy’s Deli & Mikolajczyk Sausage Shop INC
Sponsorzy Dekoracji: Małgorzata Pankiewicz, Izabela i Grzegorz Kulesza

Patronat medialny: e-Kurier Dąbrowski- niezależny portal internetowy- Barbara Sroka.
Dziękujemy właścicielom Lone Tree Manor and Banquets za udostępnienie miejsca i przygotowanie sali do potrzeb imprezy.

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)