Dzisiaj:
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 roku
Antoni, Jan, Rościsław

POLICJANCI POMOGLI UWIĘZIONEJ SARNIE

12 listopada 2021 | 1 komentarz

Do nietypowej interwencji dąbrowskich policjantów doszło w na ścieżce rowerowej biegnącej wzdłuż mostu na Wiśle w Borusowej. Jak się okazało, pomocy mundurowych potrzebowała sarna, która utknęła w barierach obiektu.

Przestraszone zwierzę wróciło do swojego naturalnego środowiska.

W minioną środę przed godz. 22.00. policjanci z dąbrowskiej patrolówki otrzymali zgłoszenie o uwięzionej sarnie w barierach ochronnych ścieżki rowerowej położonej wzdłuż mostu w Borusowej, która nie może wydostać się samodzielnie. Po dojeździe na miejsce funkcjonariusze zastali przerażone zwierzę, które zaklinowało się między metalowymi elementami przęseł. Sarna nie miała żadnych widocznych obrażeń, lecz sytuacja i obecność ludzi była dla niej bardzo stresująca. Mundurowi widząc walkę dzikiego zwierzęcia o wolność przystąpili do niecodziennej ratowniczej akcji i wydostali je z pułapki w jakiej się znalazło. Gdy sarna została uwolniona funkcjonariusze czuwali, aż wróciła do swojego naturalnego środowiska z niebezpiecznej dla niej infrastruktury drogowej. (KWP)


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 12 listopada 2021 o 20:36
    Co.... :
    Brawo brawo, to też trzeba robić. Ale podpalacza nie ma kto złapać.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +2 (w sumie : 6)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)