Dzisiaj:
Wtorek, 27 października 2020 roku
Frumencjusza, Iwony, Sabiny, Siestrzemiła, Wincentego

POMOGLI W ODNALEZIENIU ZAGINIONEGO PUPILA

1 września 2020 | 1 komentarz

Szczucińscy mundurowi pomogli w odnalezieniu psa zrozpaczonej rodzinie. Nieoceniony był widok okazywanej radości ze strony właścicieli, gdy ich pupil wrócił cały i zdrowy do domu.

W czwartek ok. godz. 21.00. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej otrzymał zgłoszenie od mieszkanki Brzezówki dotyczące zaginięcia owczarka niemieckiego.

Kobieta poinformowała, że jej piesek nie słyszy i niedowidzi z uwagi na osiągnięty wiek 13 lat. Właścicielka poprosiła o pomoc w jego odnalezieniu i nie traciła nadziei, że ukochany członek rodziny odnajdzie się i wróci do domu. Otrzymane zgłoszenie wraz z rysopisem zaginionego pupila dyżurny przekazał podległym patrolom.

Sierż. Ramocki Michał oraz sierż. Katarzyna Maroszek pełniący służbę na terenie miasta i gminy Szczucin szukali zaginionego czworonoga nie tylko w rejonie służbowym, ale także na jednym z portali społecznościowych, gdzie odnaleźli ogłoszenie mieszkanki m. Brzezówka mówiące o fakcie, błąkania się psa w rejonie jej miejsca zamieszkania. Opis zwierzaka w ogłoszeniu odpowiadał rysopisowi zaginionego psa. Przy pomocy komunikatora mundurowi skontaktowali się z ogłoszeniodawczynią. W rozmowie oświadczyła ona, że pies przebywa u niej na posesji, jest bardzo przyjazny lecz mocno wyczerpany. Funkcjonariusze zobligowali kobietę do zaopiekowania się psem, po czym udali się do właścicielki czworonoga, której przekazali dobre wieści dotyczące odnalezienia jej pupila. Piesek w obecności policjantów wrócił do swojej rodziny.

29 sierpnia br. do Komendanta Komisariatu Policji w Szczucinie wpłynęło podziękowanie od rodziny zaginionego czworonoga za postawę oraz skuteczność w działaniu interweniujących policjantów.

KPP w DT

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 8 września 2020 o 16:46
    Józek :
    Niech znajdą lepiej przestępcę bo psa to każdy głupi znajdzie
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -2 (w sumie : 2)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)