Dzisiaj:
Niedziela, 5 kwietnia 2020 roku
Borzywoja, Ireny, Wincentego

POTRZEBOWAŁ POMOCY, NIE WIEDZIAŁ GDZIE JEST

21 lutego 2020 | 1 komentarz

37-latek zadzwonił pod numer alarmowy informując, że potrzebuje pomocy. Mężczyzna wyszedł z miejsca zamieszkania i nie był w stanie podać, gdzie dokładnie się znajduje.

Natychmiast interweniowali funkcjonariusze z dąbrowskiej komendy Policji, którzy odnaleźli mężczyznę i udzielili mu niezbędnej pomocy.

Pod numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że potrzebuje pomocy, ale nie był w stanie podać miejsca, w którym się znajduje. Powiedział tylko, że jest w pobliżu lasu i stawów, a w oddali widzi budynki. Przekazał również, że jest mu bardzo zimno i boi się, że zamarznie.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, mając na uwadze niską temperaturę panującą na zewnątrz oraz sytuację mogącą zagrozić życiu i zdrowiu potrzebującemu, kilkakrotnie próbował się z nim skontaktować, ale mężczyzna rozłączał rozmowę. O niepokojącym zgłoszeniu zostały poinformowane podległe patrole, które po wstępnych ustaleniach udały się w kierunku miejscowości Wola Mędrzechowska. W okolicach stawów w tej miejscowości mundurowi zauważyli leżącego na drodze gruntowej mężczyznę. Po udzieleniu pomocy, okazało się, że to 37-latek, który wcześniej dzwonił do dyżurnego. Mieszkaniec gminy Mędrzechów znajdował się pod znacznym wpływem alkoholu, miał problemy z mówieniem i chodzeniem, był zziębnięty. Zaistniałą sytuację tłumaczył nieporozumieniem z kolegą, u którego przebywał wcześniej, którego się wystraszył i w efekcie czego uciekł. 37-latek, został przekazany przez funkcjonariuszy pod opiekę członka rodziny.

KPP w DT

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 22 lutego 2020 o 15:07
    xx :
    Znów alkohol zbiera żniwo.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +3 (w sumie : 3)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)