Dzisiaj:
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 roku
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz, Ludwik, Piotr, Sebald

POWIATOWE OBCHODY DNIA STRAŻAKA-ZAPROSZENIE

9 maja 2019 | 1 komentarz

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej, Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Dąbrowie Tarnowskiej, Burmistrz Szczucina oraz Kapelan Powiatowy Strażaków Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zapraszają mieszkańców powiatu dąbrowskiego na Powiatowe Obchody Dnia Strażaka, które odbędą się 11 maja 2019 roku.

Uroczystości rozpoczną się o godzinie 15:00 mszą świętą w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Magdaleny w Szczucinie.

Następnie po mszy świętej pododdział strażaków przemaszeruje na miejsce uroczystości do parku miejskiego w Szczucinie, gdzie na godzinę 16:30 zaplanowano oficjalne uroczystości m.in. apel, podczas, którego wyróżniającym się strażakom zostaną wręczone nominacje i odznaczenia.

Ponadto w programie uroczystości około godziny 18:00 przewidziano występ gwiazdy wieczoru i zabawę taneczną oraz liczne atrakcje dla dzieci.

powiatdabrowski.pl


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 10 maja 2019 o 06:32
    Swój :
    Uroczystości odbędą się nie w parku miejskim ale na placu targowym proszę o sportowanie wiadomości
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +1 (w sumie : 1)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)