Dzisiaj:
Czwartek, 22 sierpnia 2019 roku
Cezary, Dalegor, Fabrycjan, Fabrycy, Hipolit, Hipolita, Maria, Namysław, Oswald, Oswalda, Tymoteusz, Zygfryd

POWIŚLE DĄBROWSKIE TRZYMA KCIUKI ZA JOASIĘ

16 maja 2019 | 1 komentarz

Już jutro odbędzie się finał telewizyjnego show w telewizji Polsat „Taniec z Gwiazdami” , w którym bierze udział pochodząca ze Szczucina Joanna Mazur. W programie jej partnerem tanecznym jest pochodzący z Czech dwukrotny triumfator tego programu Jan Kliment.

Mieszkanka naszego powiatu nie widzi – biega z opaską na oczach, w zupełnej ciemności. Biega głownie 400 m startując w grupie T11 z przewodnikiem Michałem Stawickim, z którym jest połączona opaską.

Wspólnie z trenerem i przewodnikiem odnieśli wiele sukcesów sportowych potwierdzających jej umiłowanie do sportu i biegania. Ostatnio w 2018 roku startując w jednej z najtrudniejszych kategorii na 1500 m oraz w biegu na 400 m, pod przewodnictwem Michała Stawickiego wywalczyła w Berlinie złoty medal mistrzostw Europy niepełnosprawnych, srebrny medal na dystansie 200 m oraz brązowy medal na dystansie 100 m.
W plebiscycie „Przeglądu Sportowego” została wybrana Najlepszym Sportowcem Niepełnosprawnym 2017 roku.

Finałowy odcinek zostanie wyemitowany w piątek 17 maja 2019 roku o godzinie 20:05 na kanale Telewizji Polsat. Zapraszamy do wspólnego oglądania i kibicowania oraz oczywiście do oddawania głosów, aby to właśnie nasza sportsmenka wraz ze swoim partnerem zdobyli główną nagrodę.

powiatdabrowski.pl

Fot. Fanpage Joanna Mazur & Michał Stawicki T11 Running Pair


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 18 maja 2019 o 19:09
    xyz :
    Brawo...za odwage, za ogromna prace, za piekne wykonania... za całokształt.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +11 (w sumie : 11)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)