Dzisiaj:
Poniedziałek, 27 marca 2023 roku
Benedykt, Ernest, Ernestyn, Jan, Lidia, Rościmir, Rupert

Projektowanie parkingu przy ul. Szpitalnej

17 maja 2011 | komentarze 2

Gmina Dąbrowa Tarnowska przystąpiła do opracowania projektu na budowę parkingu przy ul. Szpitalnej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Nowe miejsca postojowe mają być zlokalizowane od istniejącego parkingu do ul. Zazamcze na długości 160 metrów. Budowa parkingu na planowanym odcinku to długo oczekiwana inwestycja, która umożliwi rozwiązanie problemu braku miejsc postojowych w pobliżu szpitala.

Dotychczasowe parkingi, mimo wprowadzenia opłat za parkowanie, okazały się niewystarczające dla pacjentów licznie odwiedzających dąbrowski szpital oraz przyszpitalne przychodnie.

Budową parkingu zainteresowane jest również Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, które deklaruje udział przy współfinansowaniu inwestycji.

Projekt wykonany zostanie przez Zespół Usług Projektowych inż. Kazimierz Dorosz Dąbrowa Tarnowska, za kwotę 15 tys. zł. Termin wykonania projektu ustalono do dnia 31.08.2011.

źródło:

Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 17 maja 2011 o 22:17
  kierowca :
  to jet rozwiazanie problemu z nadmiarem samochodów na parkingach- wprowadzic oplaty za parkowanie. To moze tym razem tez szkoda tych 15 tys na projekt - czyz nie lepiej podwyzszyc oplaty za parking i problem bedzie mniejszy. A zysk jeszcze sie pokaze.!!!! to jest nasz kochany kraj ludzi myslacych.
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: 0 (w sumie : 0)
 2. 17 maja 2011 o 23:57
  Romek :
  ponarzekajmy...
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: 0 (w sumie : 0)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)