Dzisiaj:
Czwartek, 20 czerwca 2019 roku
Bogny, Bożeny, Franciszky, Michały, Rafały

Prowadził samochód pod wpływem narkotyków

23 września 2018 | komentarzy 8

Funkcjonariusze dąbrowskiej drogówki  zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem. Policjantów w trakcie kontroli zaniepokoiło dziwne zachowanie kierowcy oraz fakt, iż wcześniej mężczyzna był karany za posiadanie substancji psychoaktywnych.

Oprócz sprawdzenia dokumentów kierowcy, policjanci sprawdzili narkotesterem jego trzeźwość. Badanie na obecność narkotyków wykazało, że 21-latek kierował pod wpływem środków odurzających.

Kierującemu zatrzymano prawo jazdy i pobrano krew do badań. Szczegółowy raport z tych badań będzie dla policjantów podstawą, aby już wkrótce postawić zatrzymanemu kierowcy zarzut kierowania samochodem pod wpływem środków odurzających, za co mężczyźnie grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

Działania policjantów dąbrowskiej drogówki ukierunkowane są na eliminowanie z ruchu nietrzeźwych użytkowników dróg a także tych, którzy kierują pojazdami pod wpływem środków odurzających. Policjanci zapowiadają częstsze kontrole narkotesterem.

KPP w DT 

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 23 września 2018 o 19:51
  Norbi :
  Jch dzialaniem powinno byc eliminowanie ale raczej tych substancji z naszego powiatu bo ten przyklad opisany w artykule potwierdza że one są Takze dzialac za pieniadze podatnikow!!!
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +1 (w sumie : 13)
 2. 24 września 2018 o 20:47
  ktos :
  do NORBIz tego co ty piszesz to tak wygląda jakbyś i ty był pod wpływem
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +4 (w sumie : 6)
 3. 26 września 2018 o 19:46
  Gomuła :
  Miały być częstsze kontrole, a skończyło się na polowaniu na czarownice. Nie przymierzając dąbrowska policja to komedia samej siebie, jak nie łapią w nieoznakowanym (!) radiowozie "przestępców" przechodzących przez ul. 1 Maja nie na przejściu, to trzepią wszystkie samochody i kierowców. Aż strach pomyśleć co by było jakby znaleźli u kogoś w samochodzie pusty woreczek strunowy - dołek murowany...
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: 0 (w sumie : 6)
 4. 27 września 2018 o 00:15
  Inny :
  Czas na dłuższą wypowiedź... Generalnie narkotyki są be... ale z drugiej strony "dopalacze" są jeszcze gorsze. Narkotyki są powszechnie stosowane w medycynie (lecznicza marihuana - ci którzy mieli do czynienia z chorobami na które konwencjonalne leki nie dały radę wiedzą o co chodzi, morfina do znieczuleń etc). Osobiście jestem za puszkowaniem zarówno kierujących po alko jaki i po narkotykach, ale jakaż hipokryzja rozwija się w tym kraju... Alkoholikom dajemy renty bo alkoholizm to choroba przewlekła, a narkomanów skazujemy - chociaż jako jednostka chorobowa jest znacznie cięższa i bardziej wyniszczająca... Ile osób po trawce jest tak agresywna jak po alkoholu? Skoro narkomanii i alkoholowi mówimy nie to dlaczego rent nie dajemy żonom, albo dzieciom alkoholików, albo dlaczego nie wsadzamy n przymusowy odwyk jako warunek przyznania takowej? Dlaczego narkotyki są przyjmowane legalnie na receptę (pytanie retoryczne)? A skoro przeciwdziałamy alkoholizmowi to dlaczego alkoholicy nie są oznaczani w dowodach osobistych np czerwoną kropką przy peselu i w sklepie monopolowym zakaz sprzedaży uzależnionym? Czyżby zbyt dużo miał ucierpieć budżet na wpływach z akcyz? Skoro alkoholizm można napędzać i "ratować" nim budżet, to zalegalizujmy konopie, wewalmy podatek i fajnie... przynajmniej nie będzie co tydzień informacji o trupach po kombinowaniu z dopalaczami. Dalsze pytania są już daleko posuniętymi przemyśleniami... dlaczego recydywistów pedofili i gwałcicieli nie kastrujemy hormonalnie? Dlaczego karą za łapówkę jest grzywna - przecież łapówkarza stać ją zapłacić - wkrójmy takiemu 30 batów na środku rynku prosto w "rzyć" ku uciesze gawiedzi i na drugi raz nie weźmie w łapę - nie ze względu na pamięć bolącej [...] ale przez pamięć wstydu jakiego się nachapał. Dalej - dlaczego lekarz, który odmawia przyjęcia i zbadania chorego, czy przychodnia odmawaiająca przyjęcia ze względu na wyczerpane limity nie jest traktowana jak pijany kierowca? Przecież ryzyko utraty życia i zdrowia jest znacznie większe? Dlaczego wpuszczamy na nasz rynek pracy kierowców, sklepowe i fryzjerów z ukrainy - psując zarobki w tych zawodach, a nie lekarzy z innych krajów? Dlaczego studia medyczne i prawne są bezpłatne, a ich absolwenci roszczą sobie prawa do lepszych zarobków niż reszta kraju bo uważają się za "lepszą kastę"? Wlepmy im obowiązek pracy przez 5 lat za podstawową pensję z sektora budżetowego, albo obowiązek spłaty studiów jak kredytu studenckiego jak im nie pasuje.
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +8 (w sumie : 10)
 5. 27 września 2018 o 19:01
  Mieszkaniec :
  Gomułka ty to chyba na łby się pozamieniales
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: -2 (w sumie : 8)
 6. 28 września 2018 o 21:01
  do mieszkanca :
  kazdy ma prawo sie wypowiedziec krytykowac lub skladac pochwały Demokracja!!!
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +4 (w sumie : 6)
 7. 29 września 2018 o 06:53
  mieszkaniec :
  przez tą demokracje to co niektórym to się w d...e poprzewracało !!!
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: -4 (w sumie : 6)
 8. 29 września 2018 o 20:58
  marek :
  co niektorzy niech nie kąsają ręki ktora ich karmi bo mają podwyzki to czego chcą wiecej
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +1 (w sumie : 1)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)