Dzisiaj:
Wtorek, 3 sierpnia 2021 roku
Augusty, Lidii, Nikodema, Symeona, Szczepana

PRZESTARZAŁE TOALETY PRZENOŚNE PODCHODZĄ DO LAMUSA

24 sierpnia 2020 | Brak komentarzy

Artykuł Partnera
Przestarzałe toalety przenośne powoli podchodzą do lamusa. Czas na komfortowe, mobilne WC!

O tym, że zadbana toaleta przenośna ustawiona w strategicznym punkcie danego miejsca będzie zapewnieniem najwyższego poziomu komfortu dla pracownika bądź uczestnika imprezy masowej nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Jeszcze kilka lat temu widok mobilnego WC był dość dużą rzadkością. Dziś charakterystyczne konstrukcje spotkasz nie tylko na koncertach, ale również na renomowanych wydarzeniach plenerowych, imprezach sportowych czy chociażby placach budowy. Czy tego typu ubikacja jest w stanie zagwarantować odpowiedni poziom wygody? Zdecydowanie!

Kompleksowe wyposażenie toalet przenośnych stanowi o komforcie ich użytkowania
Współcześni producenci toalet przenośnych poczynili ogrom pracy, aby takie konstrukcje były wierną imitacją stacjonarnych ubikacji. Misją wielu renomowanych marek jest zagwarantowanie najwyższego poziomu wygody i bezpieczeństwa sanitarnego. Aby o tym się przekonać, wystarczy porównać aktualnie wykorzystywane WC do tych, które były dostępne w naszym kraju kilkanaście lat temu. Różnica jest zauważalna gołym okiem! O ile sama budowa i rodzaj konstrukcji pozostały bez zmian, tak wewnętrzne wyposażenie może robić wrażenie na sporej ilości użytkowników. Alfa Partner, czyli renomowana firma wyspecjalizowana w wynajmowaniu toalet przenośnych, w swojej ofercie posiada mobilne WC w kilku wariantach. Od podstawowych po najbardziej zaawansowane konstrukcje na rynku. Dziś do absolutnych podstaw wyposażenia należy nie tylko sedes, ale również umywalka oraz dozownik na mydło wraz z podajnikami na papierowe ręczniki. Mile widziana jest także nowoczesna luminacja LED. Umożliwia ona wejście do tego typu toalety nawet po zmroku. Wymagania współczesnych użytkowników przenośnych toalet rosną z miesiąca na miesiąc, dlatego kwestią czasu wydają się być kolejne rozbudowy.

Toaleta przenośna to wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Sprawdź, gdzie warto z nich korzystać
Ogromna funkcjonalność przenośnych toalet ma realne odzwierciedlenie w regularnie rosnącym zainteresowaniu tego typu konstrukcjami. Oczywistym faktem wydaje się być wykorzystywanie mobilnego WC na terenie imprez masowych, czyli festiwali muzycznych, wydarzeń sportowych i innych plenerowych eventów. Przenośną ubikację coraz częściej można spotkać także na placach budowy. Stanowi o tym rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy z 1997 roku. Mobilne WC w takich miejscach okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem – jest wygodne oraz łatwe w transporcie. Użytkowanie takich konstrukcji nie musi jednak ograniczać się tylko do wyżej wymienionych przypadków. Na przestrzeni ostatnich lat można zauważyć również wzrost zainteresowania przenośnym WC także wśród osób prywatnych, a charakterystyczne toalety stawiane są chociażby na działkach.