Dzisiaj:
Sobota, 31 października 2020 roku
Alfonsa, Alfonsyny, Antoniego, Antoniny, Augusta, Augusty, Godzimira, Godzisza, Lucylli, Łukasza, Saturnina, Saturniny, Urbana, Wolfganga

PUP WZNAWIA DZIAŁALNOŚĆ

3 sierpnia 2020 | 1 komentarz

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej uprzejmie informuje, iż z dniem 3 sierpnia 2020 roku wznawia obsługę petentów.

Jednak w związku z rosnącą liczbą zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w powiecie i uwzględniając konieczność zapewnienia bezpieczeństwa klientom jak i pracownikom, dyrektor PUP zachęca do załatwiania wszelkich spraw, które nie wymagają osobistego stawiennictwa, poprzez:

– platformę https://www.praca.gov.pl/eurzad/index.eup#/panelOgolny lub platformę https://epuap.gov.pl/wps/portal
– e-mail krda@praca.gov.pl
– telefonicznie https://dabrowatarnowska.praca.gov.pl/kontakt-do-pracownikow

W uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty, pracownicy urzędu będą obsługiwać petentów pojedynczo na miejscu przy wejściu głównym budynku.

Ponadto PUP informuje, że pracownicy urzędu będą udzielać odpowiedzi na przesłaną korespondencję i skontaktują się z osobami, które miały wyznaczoną wizytę obowiązkową lub termin kontaktu telefonicznego w dniach, w których urząd był nieczynny.

powiatdabrowski.pl


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 3 sierpnia 2020 o 21:15
    Z ukosa. :
    Nie do uwierzenia!!!!. Proszę o publiczną informację w kwestii , jakie zostały podjęte działania zarówno , przez Dyrekcję PUP w Dabrowie Tarnowskiej , co zostało oraz jakie podjęto działania , kwstii z zakżeniem COVID-19 , przez służby medyczne odpowiedzialne z takim nie wyobrażalnym zakażeniem " SANEPID ". Jakie podjęto działania prewncyjne wśród pracowników i ich rodzin , lecz przede wszystkim wszystkich petentów PUP . Jesteśmy tym wydarzeniem bardzo zaniepokojeni. Proszę o konkretną odpowiedz oraz poinformowanie nie tylko petentów PUP , lecz całe społeczeństwo powiatu dąbrowskiego. Przypomnę Wam , iż województwo małopolskie jest od ponad tygodnia na drugim lub trzecim miejscu , osób zakażonych koronawirusem. Zarty się skończyły , czas jest jak najbardziej odpowiedni dla Nas wszystkich o rzetelną oraz prawdziwą informację. " Dbaj o siebie a także o innych " !!!!!.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +1 (w sumie : 1)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)