Dzisiaj:
Poniedziałek, 14 października 2019 roku
Alan, Bernard, Dominik, Dzierżymir, Fortunata, Kalikst, Kaliksta

RADGOSKIE SOBÓTKI

3 lipca 2019 | 1 komentarz

Radgoskie Sobótki przyciągnęły wiele osób spragnionych dobrej zabawy. Zalew w Narożnikach tętnił życiem przez wiele godzin. Najpierw kąpielisko należało do uczestników Zawodów Motorowodnych o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz. Następnie przyszła pora na Radgoskie Sobótki.

Imprezie towarzyszyły konkursy, podczas których stworzono efektowny zamki z piasku. Z kolei pani Agnieszka przygotowała imponujący wieniec sobótkowy.

Atrakcje byłe dostępne w wielu różnych miejscach nad zalewem. Na wodzie toczyła się rywalizacja motorowodniaków, plażowano, oddawano się kąpielom, budowano zamki. Dodajmy, że w ramach współpracy z firmą Decathlon każdy mógł za darmo skorzystać z kajaków czy desek sup. Z kolei amfiteatr był miejscem pokazów tanecznych Szkoły Tańca Latin Dance, na scenie zaprezentowali się laureaci Gminnego Przeglądu Dorobku Artystycznego, a zespół Jupiter zaprosił do zabawy tanecznej. Jak zwykle oblegane było stoisko Koła Gospodyń Wiejskich w Radgoszczy, obficie wyposażone w smakołyki. Były też dmuchańce i przejażdżki motorówkami.

Radgoskie Sobótki zakończył taniec świtezianek w otoczeniu płomieni i puszczanie wianków na wodzie. Na finał zgodnie z tradycją w niebo wystrzelono fajerwerki.

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 8 lipca 2019 o 09:56
    Kopernik :
    Nuda , rok w rok to samo.Organizatorzy tego nie widzą ?
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: 0 (w sumie : 2)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)