Dzisiaj:
Środa, 12 maja 2021 roku
Dominika, Flawii, Jana, Joanny, Pankracego

Rodzinny Rajd Rowerowy w Szczucinie

31 sierpnia 2017 | Brak komentarzy

Gmina Szczucin wraz z Urzędem Marszałkowskim w Krakowie jest organizatorem „Rodzinnego Rajdu Rowerowego”, który odbędzie się w Szczucinie 3 września (niedziela) od godziny 12.00.

Rodzinne Rajdy Rowerowe to oferta województwa małopolskiego dla całych rodzin do aktywnego i radosnego spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Od początku realizacji projektu, czyli od 2014 roku, wzięło w nim udział ok. 8,5 tys.

 

Osób. Rodzinne Rajdy Rowerowe zostały wyróżnione w 2015 roku drugim miejscem w plebiscycie „Odkrywamy Małopolskę” w kategorii Wydarzenia.

Małopolska TOUR to projekt polegający na organizacji 3 rajdów (Alwernia, Szczucin, Oświęcim) w bliskim sąsiedztwie wybudowanej Wiślanej Trasy Rowerowej z finałem w Oświęcimiu, gdzie specjalnie dla wszystkich amatorów dwóch kółek, odbędzie się wielkie święto rowerowe z licznymi atrakcjami i nagrodami. Sponsorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Podczas każdego z rajdów uczestnicy będą mogli wybrać jedną z trzech zabezpieczonych i dobrze oznakowanych tras w formie pętli, zróżnicowanych w zależności od stopnia trudności. Dla najmłodszych oraz najmniej doświadczonych rowerzystów oferujemy trasę MINI (około 10 km), dla średnio-zaawansowanych trasę MIDI (około 20 km) a dla najlepiej przygotowanych rowerzystów trasę MAXI (ponad 30 km). Każdy z uczestników rajdów zostanie wyposażony w numer startowy, mapę trasy oraz informator rajdowy zawierający program, zaś na mecie otrzyma pamiątkowy medal oraz posiłek.

Udział w rajdzie jest bezpłatny. Szczegóły na stronie www.malopolska.pl

Program Minutowy Rajdu Rowerowego Małopolska Tour 2017.pdf

Regulamin uczestnictwa. Pdf

Mapa.pdf

Starostwo Powiatowe w DT/malopolska.pl, UMiG Szczucin, ZDW Kraków


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)