Dzisiaj:
Środa, 21 lutego 2018 roku
Eleonora, Feliks, Fortunat, Kiejstut, Teodor, Wyszeniega

Rozstrzygnięto I etap konkursu pn. „Bądź Wielkim”

2 lutego 2018 | Brak komentarzy

Organizatorzy XI edycji Regionalnego konkursu poświęconego wartościom głoszonym przez świętego Jana Pawła II pn. „Bądź Wielkim” informują, że rozstrzygnięto I etap konkursu.

Do testu wiedzy na temat życia i nauczania Jana Pawła II przystąpiło ponad 600 uczestników ze szkół podstawowych z klasami gimnazjalnymi i ponadgimnazjalnych oraz z Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowych Domów Samopomocy i Niepublicznych Szkół Specjalnych Przysposabiających do Pracy.

Konkurs swoim zasięgiem objął 7 powiatów, w tym powiat dąbrowski, bocheński, krakowski, mielecki, tarnobrzeski, nowosądecki i tarnowski.

Komisja konkursowa do II etapu zakwalifikowała 35 pięcioosobowych zespołów, których członkowie w teście uzyskali wymaganą liczbę punktów.

W kategorii „szkoły podstawowe” do II etapu zakwalifikowanych zostało 17 zespołów:

  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej – 2 zespoły
  • Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Łapanowie – 1 zespół
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Gen. J. Bema w Laskówce Chorąskiej – 1 zespół
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Luszowicach – 1 zespół
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Nieczajnie Górnej – 1 zespół
  • Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Oleśnie – 2 zespoły
  • Szkoła Podstawowa w Rzepienniku Strzyżewskim – 1 zespół
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Smęgorzowie – 2 zespoły
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Swoszowej – 1 zespół
  • Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Szczucinie – 1 zespół
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Kozaczkowej w Zalipiu – 1 zespół
  • Szkoła Podstawowa im. Anny Jenke w Ziempniowie – 1 zespół
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zabrniu – 1 zespół
  • Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Trześni – 1 zespół

W kategorii „szkoły podstawowe z klasami gimnazjalnymi ( 2 i 3 klasa)” oraz „szkoły ponadgimnazjalne” do II etapu zakwalifikowanych zostało 11 zespołów:

  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – 1 zespół
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej – 1 zespół
  • Zespół Szkół Technicznych w Mielcu – 1 zespół
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie – 1 zespół
  • Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie – 2 zespoły
  • Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Szczucinie – 1 zespół
  • Gimnazjum im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Oleśnie – 2 zespoły
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skrzynce – 1 zespół
  • Szkoła Podstawowa w Borkach – 1 zespół

W kategorii „WTZ, ŚDS, SSPdP” do II etapu zakwalifikowanych zostało 7 zespołów:

  • Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Kupieninie – 1 zespół
  • Środowiskowy Dom Samopomocy w Oleśnicy – 2 zespoły
  • Niepubliczna Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Pniu – 1 zespół
  • Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym – Koło w Tarnowie – 1 zespół
  • Środowiskowy Dom Samopomocy w Dąbrowicy – 1 zespół
  • Warsztaty Terapii Zajęciowej w Woli Rzędzińskiej – 1 zespół

    Lista osób, które uzyskały wymaganą liczbę punktów w ramach I etapu konkursu

Wszystkim laureatom I etapu serdecznie gratulujemy. Zespołom zakwalifikowanym do II etapu życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach konkursowych.

Starostwo Powiatowe w DT


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)