Dzisiaj:
Czwartek, 3 grudnia 2020 roku
Franciszek, Kasjan, Ksawery, Lucjusz, Unimir

SCHUDNIJ Z DIETETYKIEM

21 września 2020 | Brak komentarzy

artykuł sponsorowany
Koniec lata i początek jesieni to świetny czas na rozpoczęcie odchudzania i zadbanie o swoje zdrowie. Wakacyjny czas często obfituje w wyjazdy, dania z grilla i kaloryczne desery lodowe, co niestety może odbić się negatywnie na naszym samopoczuciu i prowadzić do wzrostu masy ciała.

Wczesną jesienią upały już tak bardzo nie dokuczają, ale nadal jest na tyle ciepło, żeby wprowadzić aktywność fizyczną na dworze. Na półkach sklepowych pojawia się mnóstwo zdrowych, sezonowych produktów.

Do odchudzania jesienią motywują Dietetycy z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Dąbrowie Tarnowskiej, którzy działają w naszym regionie już od prawie 4 lat. W jesiennej diecie powinniśmy umieścić dużo świeżych, sezonowych warzyw i owoców. Dobrze skomponowany jadłospis będzie bogaty w witaminy i składniki mineralne i pozwoli dodatkowo wzmocnić naszą odporność – mówi Dietetyk Zuzanna Zygadło-Nizioł.

Dlaczego odchudzanie z Naturhouse daje efekty? Można jeść to, co się lubi. Posiłki są smaczne, proste w przygotowaniu z ogólnodostępnych składników spożywczych. Nie trzeba liczyć kalorii i ważyć wszystkich produktów – dietetyk dopasowuje odpowiednio zbilansowaną dietę dobraną do trybu życia, a w przepisach najczęściej pojawiają się miary domowe. Podczas regularnych wizyt pracujemy nie tylko nad wagą, ale dbamy również o dobre samopoczucie i zdrowie. Dietetyk wspiera i motywuje pacjentów na każdym etapie kuracji. Zrzucenie zbędnych kilogramów bez efektu jo-jo to znacznie więcej niż zwykła dieta. Odchudzanie jest procesem, który, jeśli będzie przeprowadzony pod okiem specjalisty, da skuteczne i długotrwałe rezultaty. Podstawą jest zmiana nawyków żywieniowych – mówi Dietetyk mgr Anna Wiśniewska-Strzałka.

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Dąbrowie Tarnowskiej organizuje we wrześniu miesiąc bezpłatnych konsultacji z Dietetykiem. Oprócz badania składu ciała, Dietetyk pomoże poznać przyczyny problemów z nadwagą i zaproponuje skuteczne sposoby ich rozwiązania. Zapisy na konsultacje prowadzone są telefonicznie i przez stronę internetową.
Telefon: 539 990 435
Link do zapisów:
https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=dabrowa.tarnowska

Dołącz do naszych zadowolonych klientów i schudnij jak Pani Justyna, Pan Jan i Pani Basia.